Hakkımızda

Kahkul.net Hakkımızda ile bizler ve yazarlarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kahkul.Net 08 Eylül 2016 Yılında Türkiyede bulunan kadın saç modası, saç bakımı web sitelerine yeni bir göz olarak yayına başlandı. Gün Geçtikçe adım adım gelin teknolojilerle kozmetik sektörü ve moda dinamik yapılarını göz önüne alırsak Kahkul.Net ilk iş olarak bayanların en çok bilgi sahibi olmak istediği konularda soru-cevap şeklinde saç sektöründe ki bilgi açlığını doyurmayı kendisine görev edindi.

Kahkul.Net Saç Renkleri, Saç Modelleri, Saç Bakımı ve Farklı Saç Stilleri tarzın da ana konuları için uzman kuaför ekibi editörlerimiz ile bizleri takip eden kadın ziyaretçilerimizin merak ettiği konuları ve bilgileri vermeyi amaç edinmiştir.

Sitemizdeki merak ettiğiniz konularda konu altlarında bulunan yorum kısımlarından yorum yapabilir ve bilgi sahibi olmak istediğiniz konuları sorabilirsiniz.

Kahkul.Net Saç Renkleri, Saç Modelleri ve Saç Bakımı hakkında sorular sormak istediğinizde bize direk olarak sosyal medyadan veya aşağıda bulunan mail ve gmail adresimizden her zaman ulaşabilir yorum kısımlarından sormak istediğiniz özel konularda direk olarak mailden çekinmeden sorabilirsiniz. Gün içerisinde bir uzmanımız sizinle irtibata geçip gerekli bilgilendirmeyi tarafınıza yapacaktır. Yazar kadromuzu aşağıda linki bulunan tüm yazarlar kısmından seçebilir ve direk olarak kendisine sorabilirsiniz.

İletişim

E-posta: info [at] kahkul.net

Reklam ve Proje Bildirimleri için: vpvsistem [at] gmail.com