12 Muhteşem Fındık Kabuğu Saç Rengi Modelleri

Saç renkleri kişilerin isteklerine göre seçtikleri renklerdir. Özellikle saçının eski renginden ya da doğal halinden sıkılan kadınlar kendilerinin direkt olarak kuaförde bulmaktadır. Fakat bu işi yapmadan önce nasıl bir saç rengi istendiğine de karar verilmelidir. Sezon trendleri saç renklerinin ve modellerinin seçiminde oldukça etkili olmaktadır. Örneğin koyu renkler hiçbir zaman modası geçmeyen renkler arasında yer almaktadır. Koyu tonlarda en sık tercih edilen renklerden birisi de fındık kabuğu saç rengidir. Bu yazımızda fındık kabuğu saç renginden bahsedeceğiz.

Fındık kabuğu saç renginin birçok olumlu ve avantajlı özelliği bulunmaktadır. Bu özelliklerden ilki diğer saç renklerine göre daha doğal bir görünüm sağlamasıdır. Koyu renkteki saçlar genellikle doğallıktan uzak ve fazlaca boyanmış görünse de fındık kabuğu saç renginde böyle bir durum söz konusu değildir. Fındık kabuğu saç rengi kahverengi saç renginin bir ton açığı ya da koyusu şeklinde bulunabilmektedir. Kahverengi ile sadece ton farkı olması fındık kabuğu saç renginin doğal olmasının en büyük nedenlerindendir. Fındık kabuğu saç rengi iki farklı şekilde incelenebilir. Bunlardan ilki açık tondaki fındık kabuğu saç rengidir. Açık tondaki fındık kabuğu saç rengi özellikle buğday tenli, kumral ya da beyaz tenli kişiler tarafından tercih edilebilir. Koyu renkli saçlardan çok fazla hoşlanmayan kişiler için ne açık ne de koyu olan oldukça ideal bir renktir. Açık tondaki fındık kabuğu saç rengi sarı saçlı bayanlar tarafından kullanıldığı zaman daha açık bir renk almaktadır. Fakat aynı durum beyaz saçlar için geçerli değildir.

Fındık Kabuğu saç rengini kullananlardan örnekler

Beyaz saç fındık kabuğu rengini anında içine çekerek aynı tonun yakalanmasını sağlar. Başka bir fındık kabuğu saç rengi ise koyu tondaki fındık kabuğu saç rengidir. Koyu tondaki fındık kabuğu saç rengi hem koyu renkli hem de doğal görünümlü bir saça sahip olmak isteyen kişiler için uygundur. Çok fazla akma yapmaz. Uzun süre kullanışlıdır. Kahverenginin en güzel tonlarından birisidir. Siz de fındık kabuğu saç rengi hakkında bilgi edinmek için yazımızdan faydalanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ