17 Güzel ve Ünlü Kadının Saç Modelleri

17 Güzel ve Ünlü Kadının Saç Modelleri

Sevgili Bayanlar bu gün konusunu yapacağımız ünlü Bayanlar özellikle kalçaları ile erkeklerin beğenisini kazanmış Bayanlardır. Genellikle Amerikalı ünlü Bayanlardan bahsedeceğiz bu gün. Büyük kalçaları ile erkekleri hayran bırakan bu ünlülerin çok kalça fotolarını göstermek istemedik, çünkü konumuz saç modelleri ve kritikleri üzerine olacak biliyorsunuz. Konusunu edineceğimiz bayanlar özellikle vücut hatlarıyla göz dolduran isimlerden oluşuyor.

 

Fotoğraflarıyla bile gözleri ve gönülleri dolduran bu ünlüler, gerçek hayatta kim bilir nasıldırlar. Yani gerçekte karşımıza çıksalar acaba nasıl bir duyguya kapılırız. Gerçekten bir çoğu yaradılış olarak çok güzel ve özel yaratılmışlar.

 

Lindsey Pelas saç modeli

Lindsey Pelas saç modeli

 

Erkelerin başını döndüren bayan saç modellerine konu edindiğimiz modellerin bir çoğu estetik operasyon geçirmiş güzellerden. Aralarından çok azı doğal. Yani doğal güzelliğine güven Bayan sayısı oldukça az. Özellikle burun ve göğüs estetiği operasyonu geçirmemiş ünlü Bayan yok denilecek kadar azdır. Erkekleri çıplaklıkla baştan çıkartamazsınız.

 

Güzel tercih edilmiş bir elbise, iyi düşünülmüş bir saç modeli ve saç rengi ve abartıdan uzak iyi bir makyajla, erkeklerin her daim dikkatini çekmeyi başarabilirsiniz.

 

Charlotte McKinney saç modeli

Charlotte McKinney saç modeli

 

Ünlü imaj makerlerin, moda vizyonerlerinin ve ünlü kuaförlerin imzalarını taşıyan bu özel saç modellerine, incelerken lütfen gerekli önemi gösterelim. Büyük bir çalışma sonucu tasarlanmış çok güzel saç modellerini ve saç renklerini kritiğini yaparken acele etmeyelim. Bu gördüğünüz modeller milyon dolarlık reklam filmlerine ve takipçileri milyonları aşan dergilere kapak olmaktadırlar.

 

Jen Selter saç modeli

Jen Selter saç modeli

 

Erkelerin başını döndüren saç modelleri ifadesi, güzelliği yakalayabilmiş bir bayan için kullanılmaktadır. Güzelliği yakalayabilmek her bayanın inanın elinde. Çünkü her erkeğin bir alıcısı olduğu gibi her bayanında bir talibi vardır. Taliplerini artırmak isteyen bayanlar biraz bakımla ve iyi düşünülmüş modeller ile rakiplerine fark atabilirler.

Adriana Lima saç modeli

Adriana Lima saç modeli

 

Erkekleri kışkırtan bayan saç modelleri ve Erkekleri büyüleyen bayan saç modellerini araştırırken, aslında kalçaların erkeler için ne kadar önemli olduklarınıda gördük. Evet bu bir gerçek kimi ünlü bayanlar yüz güzeli, kimi ünlü bayanlar kalça güzeli, kimi ünlü bayanlar göz güzeli gibi ama kimi ünlü bayanlarda bunların hepsi mevcut. Yani güzelliğin altın oranı olan 90-60-90 ünlü bayanlarda var, üstelik göz ve saç güzellikleriyle de büyülemektedirler.

Alicia Vikander saç modelleri

Alicia Vikander saç modelleri

 

Sevgili bayanlar sizlere hoş dakikalar geçirtmek için özenle hazırladığımız bu makalemizde ki resimleri, Lütfen resim galerisine tıklayarak devam ediniz. Resim galerimizde erkeklerin en çok sevdikleri bayan saç modellerini ve erkelerin en çok hoşlandıkları bayan saç modellerinin en güzel temsilcilerini gelin hep birlikte takip inceleyelim. Lütfen resimlerle ve saç modelleri ile ilgili yorum yapmayı unutmayınız. Sizi ifade eden saç modelini veya rengini lütfen belirtiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ