Saç Modelleri ve Renkleri

30 Ünlülerin Düşük Ensede Topuz Saç Modelleri

30 Ünlülerin Düşük Ensede Topuz Saç Modelleri

30 Ünlülerin Düşük Yani Ensede Topuz Saç Modellerini Bu Konumuz da Nişan, Düğün ve Özel Davetlerinde Kullanmaya Özen Gösteren Kadınlar için Derledik.

Düşük ensede topuz yapılarak kullanılan saçlar kadınlar tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir.

Neredeyse tüm bayanlar tarafından tepede saçları toplama yerine aşağıda düşük diğer bir deyiş lede ensede topuz istiyorlar.

 

Sadece balerin denilen topuz saç modellerini hariç tutarak konuşuyoruz.

Saç uzmanları tarafından da düşük ensede topuz saç modelleri çok beğeniliyor. Özel olarak ense kısımda ve yanlarda yapılan topuz saçlar uzman tavsiyeleri arasındalar.

Mesela bir davetiniz var nişana veyahut düğüne davetli olarak gidecekseniz. Orada biraz resmi ve tabiri caizse ağır ve ciddi görünmek istersiniz. Daha çok dişiliği ön plana çıkarmak ve olduğunuz dan daha çekici bir görüntü oluşturmak istenir. Çoğu kadın tarafından 1500 hava istenir böyle gecelerde. Gecenin en şık ve güzel kadını siz olmak istersiniz.

 

Abiye kıyafetiniz çok güzel ve topuklu ayakkabılar taşlarla süslü, yani taş gibi oldunuz. Şimdi bizimde bu aşamada öneride bulunmak istediğimiz şey de ensede topuz saç modelleridir. Gecenin en şık ve havalı bayanı olmanıza bu saç şık saç modelleri de eklersen son parçada tamam demektir.

Düşük topuz saç modelleri diğer davetlerde yapılan topuz saç modellerinden daha havalı ve ağır bir görünümü vardır.

 

Size önerimiz düşük aşağıda topuzlarda dağınık ve dalgalı yani natürel bir görünüm sergileyen saç modelleri de var. Bu saç modellerini bir maşa vasıtası ile yaparak şık ve doğal bir görünüm elde etmek olasıdır.

Saçlarınızın arka tarafından dalgalı gelerek ensenizde dağınık bir toplanma yaparak kullanabilir. Bu stil genel olarak hareketli mekanlarda ve yaz günlerinde, güzel havaya sahip gecelerde, bahçe ve kır düğünlerinde mutlaka yaptırmanız gereken saç modelidir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ