Açık Kestane Saç Rengi Hakkında Tüm Merak Ettikleriniz

Açık Kestane Saç Rengi Hakkında Tüm Merak Ettikleriniz

Çok naturel bir ton olması sizin saç tonunuza yakın olmasından dolayı çoğu bayanda bu saç rengi bağımlılık yaratır. Saçlarında beyaz olanlar için içinde mükemmel bir kapatıcılık sağlar. Koyu tonlarda açık bir ton için açık kestane saç rengi hakkında tüm merak ettikleriniz başlıklı yazımızın devamını da okuyun.

Çoğu bayanın sürekli saç rengi arayışında olduğunu biliyoruz. Bunun içinde türlü türlü renklere bakar dururlar bugün için önerimiz açık kestane saç rengi olacaktır. Koyu özellikli bir rengin açık tonudur. Genellikle marjinal değişikliğe gitmek istemeyenler için harika bir tondur. Her zaman her yerde rahat kullanım kolaylığı ve saçlara parlaklık vermesi en iyi avantajlarıdır.

 

Açık Kestane Hangi Bayanlarda Güzel Durur?

Şunu net bir şekilde ifade edelim açık ve buğday ten rengine sahip bayanlarda çok hoş duruyor. Özel bir tonu olduğu için hafif yanık ve esmer tenli bayanlara yakışmaz kesinlikle. Bu ve aşağıdaki diğer önerilerimize uyarsanız sizin için en harika rengi bulmuşsunuz demektir. Saç renginin özelliği uymadığı halde denemenizi sizde çok yapay bir görünüm oluşturacaktır ondan dolayı da tüm detayları size anlatıyoruz.

 

Açık Kestane Saç Boya Numaraları

Saç boya markaları ve numaraları işinizi kolaylaştıracak fikir sağlayacaktır, ayrıca daha kolay bir seçme şansınız olacaktır.
– Koleston tüp 5/4 tüp saç boyası açık kestane (fiyatı: 8TL)
– Loreal Excellence 5/3 açık kestane dore saç rengi (fiyatı : 15.95 TL)
– Koleston set saç boyası 5/4 açık kestane (fiyatı : 16.95)
– Natural Colors organik saç boyası açık kestane (fiyatı : 14.25 TL)
– Loreal Paris 5/3 açık kestane dore saç boyası (fiyatı : 13.89 TL)

 

Açık Kestane Saç Modelleri

Saç kesimleri de önemlidir. Bu şekilde bir saç tonuna nasıl bir saç kesimi yakışır diyorsanız net cevaplar verelim. Orta ve uzun saç modelleri daha iyi yakışmaktadır zaten kesinlikle kısa saç modeli ile hoş bir görünüm elde edemezsiniz. Saçlarda dalgalar bu rengi daha görünür hale getiriyor onun için dalgalı saç modelleri ilk sırada diyebiliriz. Bundan sonra ultra düz saç stilleri de diğer bir alternatifiniz olabilir. Bunların yanında kıvırcık saç stilleri ile de uyumludur.

 

Bakımını Nasıl Yapmalıyım?
Yukarıda da söyledik diğer saç boyaları gibi akma derdiniz olmaz daha geç akar. Bunların yanında tek sıkıntısı parlak görünme sorunudur. Eğer açık kestane saç rengi parlak görünmez kötü görünüm verir bunun içinde ışıl ışıl etmesi lazımdır. Parlaklık içinde saç boyaları için şampuan tercih edin bakım kremi ve bakım maskesiyle desteklediğinizde uzun süre bu rengi kullanabileceksiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ