Alman Gelinlerin Saç Modelleri

Alman Gelinlerin Saç Modelleri

Sevgili Hanımefendiler, bu makalemizde siz değerli okurlarımız için Alman gelin başlarını inceledik. Resim bütünlüğünü bozmasın diye mümkün mertebe Gelinlik modellerini de göstermeye çalıştık. Açıkça söyleye biliriz ki, Alman gelin modelleri, Yunan gelin modellerine çok benziyor.

Alman gelin başı modellerinde de, Yunan gelin başı modellerinde de, gelinler mümkün mertebe sade modelleri tercih ediyorlar. Dikkat ederseniz eğer Alman gelinlerinin saçları çoğunlukla sarı ve sarı renk tonlarıdır. Özellikle sarıya boyattıklarını düşünmüyorum. Genlerinde sarı renk saçlar oldukça baskın. Alman gelin saç modelleri, Yunan gelinlerde olduğu gibi, çiçekli tokaları, ağaç dalları ve yapraklarıyla yapılmış Gelin Taçlarını ve sade saç modellerini çok sevmektedir.

Sarı ten renkleri ve sarı saçlarıyla mükemmel bir kombinasyon sergilemişlerdir. Tabiki bu kombinasyon, Tanrının onlara verdiği dağuşdan gelen bir hediyedir. Alman gelinlik modellerinde :  straplez gelinlik modelleri, tek omuz Helen gelinlik modelleri ve göğüs bölgesini ön plana çıkaran gelinlik modelleri hakimdir.

Alman gelinlik modellerinde en baskın renk Beyazdır. Açık tonlu renkleri Gelinliklerde ve saçlarında kullanmayı seviyorlar. Ayrıca gelinliklerinde olmazsa olmaz aksesuarların başında gelin çiçeği de gelmektedir. Sevgili Bayanlar bana kıza bilirsiniz, arkadaş konu gelin başı konusu ama sen gelin çiçeğinde bahsediyorsun, diye. Hanımlar güzellik bir kombinasyon gerektirir. Saç rengimiz, saç modelimiz, gelinliğimizin rengi ve modeli, gelin çiçeğimiz ve makyajımız, bütün bu faktörler bir uyum içerisinde olmalılar ki, güzelliği yakalayalım. Saydığımız bu faktörler bir sinerji içerisinde olmalı. Saydığımız bu faktörler bir koordinasyon içerisinde olmalı veya bir birlerine entegre olmalılar ki, güzelliği yakalayalım. Güzellik konusu rastlantısal bir konu değildir. Güzellik konusu üzerinde düşünülmüş, güzel bir aklın ürünüdür.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ