Amanda Cerny Saç Modelleri

Amanda Cerny Saç Modelleri

Amanda Cerny Hakkında

Model, televizyon kişiliği, sosyal medya yıldızı

Amanda Cerny, YouTuber da 6 saniyelik video uygulaması olan ”Vine” Star olarak Amerikada son derece popüler bir Sosyal Medya Fenomenidir. Spor modeli, aktris ve TV kişiliğidir. Bu çok yönlü ünlü bayan, Ekim 2011 senesin de Playboy Playmates Listesinde yer aldıktan sonra şöhret oldu. Beyaz ten rengi, dolgun kalçaları ve güzelliği ile kısa süre içinde model olma kariyerine adım attı. Aynı zamanda ‘Sağlık ve Zindelik’ dergisinin kapak modeli olmaya hak kazandı.

Cerny, oyunculuğu ile, TV görüntüleri yapmasıyla, komik Vineleri ile, sıcak fotoğraflı oturumlar yaparak, araştırdığı çeşitli konularla izleyicilerinin dikkatini çekmeye başardı. Potansiyel hayran kitlesi, sıcaklık katsayısı ve güzelliğiyle birleşince, takipçileri her geçen gün kendisiyle ilgili daha fazla şey öğrenmek için sabırsızlanıyorlardı.

Amanda Cerny Vinelerini: Twitter, Facebook ve Instagram gibi sosyal medya platformlarında izleyen hayranları sayesinde takipçileri 22 milyona ulaştı. Videolarında eğlenceli ve seksi içerikler yer alıyor. YouTube kanalında ‘MissAmandaCerny’ 2 milyondan fazla aboneye sahip. Instagram hesabının inanılmaz sayıda 19 milyon takipçisi var. Twitter hesabında ise 912 B takipçisi var.

O çoğunlukla Snapchat Kraliçesi olarak anılır. Başkalarına yardım etmek için her zaman en önde olan Cerny, hayır işleri yapar ve kendi vakfı olan “Play Foundation” ı kurmuştur. YouTube kanalında ‘MissAmandaCerny’ 2 milyondan fazla aboneye sahip. Instagram hesabının inanılmaz sayıda 19 milyon takipçisi var. Ayrıca hesabında yaklaşık 440K takipçisi ile heyecan içinde iyi bir varlığı var. O genellikle Snapchat Kraliçesi olarak anılır. Başkalarına yardım etmek için her zaman öne çıkan Cerny, hayır işleri yapar ve kendi vakfı olan “Play Foundation” ı kurmuştur.

Etkileyici özelliklere ve çarpıcı ve sıcak bir bedene sahip muhteşem bir güzellik. Playboy Oynayanlar Listesi’nde yer aldıktan sonra Ekim 2011’de dikkat çekti. Bu olay arkadaşlarının tavsiyelerini dinleyip, bikinili fotoğraflarını dergiye gönderdikten sonra oldu; O zaman, Florida Eyalet Üniversitesi’nde eğitim gören Cerny, Los Angeles’a bir fotoğraf çekimi için gönderildi. Sonunda modellik işlerine başladı ve sektör bir isim kazandı. Fakat kariyerine, Vine hesabını ve YouTube kanalını başlattıktan sonra seksi ve komik videolar yayınlayarak devam etti. Komik ve seksi videolarının konuları, egzersiz rutinleri ve kadınların günlük hayatlarını nasıl sürdürdükleri ile ilgilidir. Videoları her geçen gün, izleyiciler arasında ürkütücü bir şekilde yükselerek, milyonlarca taraftar ve izleyiciye sahip oldu. En popüler videosu, YouTube’da bir milyondan fazla yorum alan ”bir muz yemek için uygun yol üzerinde derslerde” komik olanı oluşturuyor. Şu anda dünyada en ünlü ve en büyük Vine Yıldızlarından biridir. King Bach, Jake Paul ve Josh Peck gibi birçok Vine Stars ile dolaşıyor. Cerny, Vine videoları oluşturmak için son derece popüler olan Vine Star Rudy Mancuso ile işbirliği yapıyor.

Amanda Cerny Kişisel Bilgiler

Amanda Cerny doğum tarihi : 26 Haziran 1991

Amanda Cerny yaş : 26

Amanda Cerny burcu : Yengeç burcu ünlü yabancı bayanlar

Amanda Cerny nereli : Pennsylvania – Amerika Birleşik Devletleri

Amanda Cerny boy : 1,70 cm

Amanda Cerny kilo : 59 kg

Amanda Cerny göz rengi : Koyu kahverengi

Amanda Cerny saç rengi : Koyu kahverengi

Amanda Cerny sevgilisi : şu anki sevgilisi bilinmiyor.

Amanda Cerny Youtube İçin Tıklayınız !

Amanda Cerny İnstagram Hesabı İçin Tıklayınız !

Amanda Cerny Twitter Hesabı İçin Tıklayınız !

Amanda Cerny Facebook Hesabı İçin Tıklayınız !

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ