Saç Modelleri ve Renkleri

Amerikalı En Güzel 9 Kadının Saç Modelleri

Amerikalı En Güzel 9 Kadının Saç Modelleri

Amerikada vücut ölçüleriyle, yüz güzellikleriyle ve seksilikleriyle ün yapmış ilk dokuz bayanın saç modellerini konu edineceğiz. Amerikalı en güzel 9 bayanın saçları hakkında kritiklerde bulunacağız. Bu saç modellerinin ünlü modacılar, ünlü kuaförler, imaj makerlar ve moda vizyonerleri tarafından yapıldığını unutmayınız. Dolayısıyla konu ünlüler ve saçları olunca, incelerken dahada çok dikkat etmemiz gerekir.

Alexis Ren saç modeli

Alexis Ren saç modeli

Erkelerin rüyalarını süsleyen ve bir çok erkek için adeta bir ütopya olan bu güzel bayanları yakından görmek her erkeğe nasip olmaz. Veya partneriniz bu kadar güzel bile olsa, bu güzelliği kaldıramayacak, bu güzelliği taşıyamayacaktır bir çok erkek. Amerikan erkekleri genelde cüsseli, etine dolgun bayanlardan hoşlanmaktadırlar. Amerikan erkekleri gösterişli her şeyden çok hoşlanırlar. Gösterişli silahlar, gösterişli manda kasa bir araba ve boylu – poslu bir kadın. Genel anlamda Amerikan kültürü gösterişe, gösterişli objelere düşkündür.

Emilia Clarke saç modeli

Emilia Clarke saç modeli

Game of Thrones dizisindeki “Daenerys Targaryen” karakterine hayat veren isimdir Emilia Clarke. Bu fantastik dizi film ile dünya çapında büyük bir üne kavuşmuştur. Ejderha kraliçesinin saç modelleri de dünya çapında üne kavuşarak Moda olmuştur. Game of Thrones daki erotik sahnelerde de boy gösteren güzel oyuncu, özellikle kalçalarının güzelliği ile büyük bir beğeni kazanmıştır. Dolgun kalçalı Amerikalı bayanların, güzel kalçalı Amerikalı bayanların veya büyük kalçalı Amerikalı bayanların en güzellerindendir.

Lais Riberio saç modeli

Lais Riberio saç modeli

Amerikalı esmer bayanların saç modelleri. Amerikanın en güzel bayanlarından biri olan Lais Riberio, tam bir esmer bomba. En güzel esmer bayanların saç modelleri. Dünyanın en güzel esmer bayanları ve saç modellerine çok güzel bir örnek Lais Riberio. Aslen Brezilyalı olan ve 1.84 cm boyunda ki manken, günümüzün en güzel bayanları arasında yer almaktadır.

Yazımızı sonlandırırken, seksi bir imaj sergilemek isteyen bayanlarımıza son bir uyarıda bulunalım. Seksi olmaya çalışırken Lütfen kendi gerçeklerinizle çelişmeyin. Kendi gerçeklerinize uygun elbise modelleri, saç modelleri, makyaj ve saç renkleri tercih ederseniz eğer, hem daha mutlu olacaksınız hemde daha güzel görüneceksiniz. Kimse sizden Amerikalı bayanlar kadar güzel olmanızı bekleyemez fakat, siz isterseniz eğer kendi dünyanızın güzeli olabilirsiniz. ”Hiç bir kadın güzel değildir ama her bakımlı kadın Güzeldir” parolasıyla hareket ederseniz eğer, erkeler tarafından istenilen, aranılan bir bayan tipi olursunuz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ