Saç Modelleri ve Renkleri

Aslan Burcu Ünlü Bayanların Saç Modelleri

Aslan Burcu Ünlü Bayanların Saç Modelleri

Aslan Burcu Bayanların Özellikleri – Aslan Kadınının Özellikleri

Herkesle arkadaş olmaya çalışan Aslan kadını, çok az sayıda insanı Dost olarak seçer. Cömert, eli açıktır Aslan kadınının. Özgürlüklerine düşkündürler ve kısıtlanmaktan hoşlanmazlar. Alış verişi seven Aslan kadını, para harcamayı çok beceremez, biraz savurgandır.

Özellikle giyim – kuşama çok para verirler. Fiziksel açıdan çok ama çok çekicidirler. Aile hayatlarına çok önem verirler. Sanat ve siyasetten hoşlanırlar Aslan burçları. Her şeyin en iyisine, en kalitelisine sahip olmayı severler. Lüksü ve konforu çok severler. Yeni fikirler geliştirmeyi ve yaratıcı davranmaya bayılırlar. Yeniliklere açık burçlardır.

 

Aslan Burcu Kadınında Aşk – Aslan Kadınında Aşk 

Aslan kadını aşk konusunda çekici, tutkulu ve ateşlidir. Bu özelliğini sergilemekten çekinmez ve büyük keyif alır. Aslan kadınının kalbini çalmak büyük çaba harcayan bir konudur ve sizinle kalbini paylaşırsa eğer, her şeyi ile sizin olur. Partnerlerini sahiplenirler ve kıskanç bir yapıları vardır. Aslan kadınını etkilemek için, güçlü bir kişiliğiniz olmalı, cömert olmalı ve ilgili olmalısınız. Aslan kadını, sadece Onunla ilgilenmediğinizi hissederse, sizle alakasını keser.

Aslan kadınına kıymetli olduğunu hissettirmelisiniz. Ve ekonomik anlamda güçlü olmanız, Aslan kadınının hoşuna gidecektir.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ