Saç Modelleri ve Renkleri

Aslı Enver Saç Modelleri

Aslı Enver Saç Modelleri

Aslı Enver’i Biraz Tanıyalım – Aslı Enver Hakkında – Aslı Enver Kimdir

Londra da dünyaya gözlerini açan Aslı Hanım ın iki kardeşi daha vardır. Annesi, eğitim için gittiği Lodra da, Tekstilci Babayla tanışıp evlenmişler. Baba menşei olarak bir Kıbrıs Türküdür ve bir iş adamıdır. İlk okulu Lodra da bitiren Aslı Hanım, 12 yaşında Türkiyeye dönmüştür. Türkiyenin en güzel çilli bayanlarından birisi olan Aslı Hanım, özellikle yazın güneşle birlikte çillerinin de çıktığını ve onları çok sevdiğini söylemektedir. Sosyal hayatında ki ilişkilerinde, karşı tarafa fazlasıyla inandığını, adres bulma özelliğinin hiç olmadığını ve Teknolojiyle arasının bir türlü barışmadığını söylemektedir. Yani teknolojiyi iyi kullanamamaktadır. Yemek yemeyi özellikle Tatlıları çok ama çok sevdiğini söylemektedir. Yemek yiyip de kilo almayan insanlara imrendiğini de açıklamaktadır.

 

Tiyatroya, Türkiye de Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde başlamıştır. Pera Güzel Sanatlar Lisesi’ni başarıyla bitirmiş ve takibinde: İstanbul Haliç Ünv.nin Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Bir çok firmanın reklam yüzü olmuş veya Reklam filmlerinde boy göstermiştir Aslı Hanım. Yine aynı şekilde Önemli Tiyatro Piyeslerinde rol almıştır Aslı Enver.

 

Star Tv ekranlarında yayınlanan ”İstanbullu Gelin” de SÜREYYA DENİZ i canlandıran Aslı Enver, oldukça sevilen bu dizinin ikinci sezonunda da hayranlarıyla buluştu. Başrolü, FARUK BORAN karakterine hayat veren Özcan Deniz le paylaşmaktadır. Çok küçük yaşlarda ailesini kaybeden Süreyya Deniz, çarpıcı güzelliği ve sağlam karakter sahibidir. Mütevazi hayatı, Bursalı iş adamı Faruk Boran’a ilk görüşte aşık olması ile tamamen alt – üst olur.

 

2017 8 Aralık’ta vizyona girecek olan “Öteki Taraf” filminin çekimlerini tamamlayan Aslı Enver, Penti Markasınında reklam yüzü olmuştur. Öteki Taraf sinema filminde baş rolleri: Özcan Deniz, Meryem Uzerli ve Aslı Enver paylaşmaktadırlar. Setlerde örgü ören, el işi yapan Aslı Enver, çok sayıda atkı ve yastık yaptığını söylüyor. Setlerde yaptığı bu el işlerini aslında kafasını boşaltmak için yaptığını vurgulayan güzel oyuncu, aynı maksatla bazılarınında spor yaptığını açıklıyor.

 

Aslı Enver, Penti markasının yeni yüzü oldu

Aslı Enver, Penti markasının yeni yüzü oldu

Aslı Enver Kişisel Bilgiler

Aslı Enver doğum tarihi : 10.05.1984

Aslı Enver yaş : 2017 tarihi itibariyle 33 yaşındadır.

Aslı Enver burcu : Boğa burcu ünlü bayanlar

Aslı Enver nereli : İngiltere

Aslı Enver boy : 1,65 cm

Aslı Enver kilo : 54 kg

Aslı Enver göz rengi : Kahverengi

Aslı Enver saç rengi : Kahverengi

Aslı Enver Eş – Aslı Enver Evlimi : Birkan Sokullu (e.2012 – 15)

Aslı Enver Sevgilisi : Şarkıcı Murat Boz (2017…) Murat Boz un, Tiyatrocu Eser Yenenler in evinde bazı bayanları davet etmeleri üzerine: Aslı Enver ile Murat Boz un arası açılmıştı. En son öğrendiğimiz bilgiye göre ikili tekrar barışmışlar. 2015 senesinde ”Kardeşim Benim” sinema filmi çekimlerinde yakınlaşan Aslı ve Murat Boz, O tarihden itibaren aşk yaşamaktadırlar.

Aslı Enver Saç Modelleri Resim Galerisi – 2018 Aslı Enver Saç Modelleri – Aslı Enver En Yeni Saç Modelleri

Aslı Enver Twitter İçin Tıklayınız !

Aslı Enver Facebook İçin Tıklayınız !

Aslı Enver İnstagram İçin Tıklayınız !

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ