Bade İşcil Saç Modelleri

Bade İşcil Saç Modelleri

Bade İşcil Biyografi – Bade İşcil Hakkında – Bade İşcil Kimdir ?

2017 nin son çeyreğinde Star TV’de yayın hayatına başlayan ”Ufak Tefek Cinayetler” dizisinde Bade İşçil de oynuyor. Bade İşçil, Pelin karakterini canlandırıyor. Ufak Tefek Cinayetler Pelin kimdir? İstanbulda dünyaya gözlerini açan güzel oyuncunun annesi ve babası Bulgar – Roman göçmenidir. 1999 yılında annesi ve  babası boşanarak yollarını ayırmıştır. Annesi Kadriye Hanım ve abisiyle birlikte Nişantaşında oturuyorlar. Genelde Uluslar arası hayır işleri için düzenlenen Cenevre Maratonu’nda 1600 koşucu içinden, 146’ncı olmuştur.

Yeditepe Üniversitesi Moda ve Tasarım Bölümünden başarı ile mezun olmuştur. Rahmetli Barış Manço‘nun cenazesinde Mahsun Kırmızıgül‘ün onu fark etmesiyle hemen hemen beş yıllık bir ilişki de başlamış oldu. İpek Bilgin ve Ümit Çırak’dan profesyonel oyunculuk dersleri almıştır.  Anoreksiya hastalığına yakalandığı haberlerine cevap veren güzel oyuncu şu şekilde bir açıklama yaptı: Oğlundan ötürü sağlıklı olması gerektiğini ifade eden Bade Hanım, aynı kiloda olduğunu açıkladı.

Anoreksiya nedir? Anoreksiya hastalığı nedir?

Daha çok genç kadınlarda görülebilen: çok az uyumak, yemek yememek ve buna rağmen çok aktif olmakla beliren psikolojik bozukluktur. Bu hastalık çoğunlukla ergenlik döneminde, nadiren de erişkin çağında başlar. Genellikle aşırı zayıflama tutkunu her bireyde görülebileceği söylenmelidir. Bu durum genellikle kişinin çok şişmanladığı idaası ile abartılı bir şekilde rejim uygulaması ile başlar. İlk başlarda kontrol edilebilen iştah bir süre sonra yok olur ve zayıflama normal ölçüleri aşar. Çağın hastalığı olarak isimlendirilen yeme bozukluğu sendromu olan ‘Anoreksiya Nervoza’, sadece genç kızlarda değil, artık erkeklerde de görülebiliyor. Tedavisi zor olan aşamalarda ki hastalarda, hayatî tehlike söz konusudur.

Bade İşçil’in oynadığı diziler

2006Gülpare

2007Metropol Cafe – Şebnem

2009 – 2011 = Ezel – Şebnem Sertuna

2011 – 2013 = Kuzey Güney – Banu Sinaner

2017Ufak Tefek Cinayetler – Pelin

Bade İşcil Kişisel Bilgiler

Bade İşcil doğum tarihi : 08.08.1983

Bade İşcil yaş : 34

Bade İşcil burcu : Aslan burcu ünlü bayanlar.

Bade İşcil nereli : İstanbul

Bade İşcil boy : 1,74 cm

Bade İşcil kilo : 53 kg.

Bade İşcil saç rengi : Sarışın

Bade İşcil göz rengi : Yeşil

Bade İşcil evlilikleri : Malkoç Sualp (e. 2013), Mahsun Kırmızıgül (e. 1998–2005)

Bade İşcilin çocuğu varmı : Azur Sualp

Bade İşcil sevgilisi : eski eşi Malkoç Süalp

Bade İşcil İnstagram hesabı için Tıklayınız !

Bade İşcil Twitter hesabı için Tıklayınız !

Bade İşcil Facebook hesabı için Tıklayınız !

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ