Bahar Candan Saç Rengi ve Modelleri

Bahar Candan Saç Rengi ve Modelleri

Sevgili Okurlarımız Bahar Candan nın saçlarından bahsetmeden önce, biraz Onu tanıyalım, ne dersiniz ? İstanbul – Beykent Ünv. Hukuk Fak. okuyor ve hedefi avukat olmak.

Bahar Candanın ablası Nihal Candan İşte Benim Stilim All Star’da yarışmacıydı. Bahar ablasının sahnesine, 31 Ekim 2015 tarihinde konuk oldu ve biz Onu ilk defa tanımış olduk. 2016 senesinde İşte Benim Stlim’in yeni dönemi başladı ve Bahar yarışmacı olarak katılım sağladı. Jüri üyeleri bir kaç kez, Bahar’ı çok fazla dekolte vermesinden dolayı uyardı. Ayrıca yarışmacı arkadaşlarıyla da sürekli anlaşamıyordu. Yarışma süresince çok sayıda tatsızlığın içinde yer aldı. Jüri üyeleri yarışma esnasında

 

Bahar Candan a, ablası Nihal’i mumla aradıklarını ifade ettiler defalarca. Bahar Candan’ın İnstagram dan yayınladığı fotolarda oldukça dikkat çekti. İşte Benim Stilim 6. sezonunun eleme gecesinde yarışmanın ikincisi (2.si) olduğunu öğrenen Bahar Candan, stüdyoyu terk edip gitmiştir. Başarının peşini bırakmayan Bahar Candan, Yedinci sezonda tekrar yarışmaya katıldı. Yeni sezonda Saçlarını kestirdikten sonra “saçlarımı çok özlüyorum bunalımdayım” şeklinde konuşan Bahar’ın değişik ağlaması da çok konuşuldu ve tiye alındı. Kerimcan Durmaz ile oynayamadığı Zeybek oyunuyla da Ege’li seyirciler tarafından çok tepki ve eleştiri aldı.

 

Bahar Candanın ilk şarkıcılık denemesi olan ‘Dondurma Gibisin’ isimli çıkardığı şarkıyla özellikle magazin gündeminde ki yerini korudu. Başka şarkılarla da ekranlara çıkacağının sinyalini verdi.

 

Son günlerde magazin basını Bahar Candan ı, Murat Boz ve Eser Yenenler’in kaldığı villadan sabaha karşı çıkarken yakalamıştı. ‘İşte Benim Stilim’ ile tanınan Bahar-Nihal Candan kardeşler, Özge Bitmez, Murat Boz ve Eser Yenenler ile birlikte anıldıkları gece magazin gündemine bomba gibi düştü.

Bahar Candan Kişisel Bilgiler

Bahar Candan doğum tarihi : 17 Şubat 1998

Bahar Candan kaç yaşında : 2017 tarihi itibariyle 19 yaşındadır

Bahar Candan burcu : Kova burcu ünlü bayanlar.

Bahar Candan boy : 1,70 cm.

Bahar Candan kilo : 47 kg.

Bahar Candan göz rengi : Kahverengi

Bahar Candan saç rengi : Siyah

Bahar Candan nereli : İstanbul doğumlu

 Bahar Candan Twitter Hesabı İçin Tıklayınız !

Bahar Candan İnstagram Hesabı İçin Tıklayınız !

Bahar Candan Facebook Hesabı İçin Tıklayınız !

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ