Barış Arduç Saç Modelleri

Barış Arduç Saç Modelleri

Barış Arduç İsviçre ‘nin Scherzingen şehrinde dünyaya gözlerini açmıştır. 8 yaşında kadar ailesi ile birlikte İsviçre de ikamet eden oyuncu, 1995 senesinde Türkiye ‘ye dönüş yaptmıştır. Barış Arduç ‘un Annesi Artvinli – babası ise Ordu Fatsa ‘lıdır. 3 erkek kardeşten ortanca çocuk olan Barış, Gölcük ‘te iakmet ederken, 1999 senesinde yaşanan Gölcük depremi sonrasında ailesiyle birlikte Bolu ‘da ikamet etmeye başlamışlardır. Kayseri Erciyes Üniversitesi Spor Akademisini kazanan Barış, adapte olamadığı için okulu bıraktı. Profesyonel yüzücü olan oyuncu, 8 yıl boyunca Şile ‘de cankurtaran olarak ekmeğini kazandı.

Barış Arduç Kimdir ?

Ünlü Tiyatrocu ”Ayla Algan” ile tanışması neticesinde yıldızı parlayan Barış Arduç, bu senelerde oyunculuk eğitimi almaya başladı. Sonrasında Sadri Alışık Tiyatrosunda eğitimlere katılan Barış Arduç, 2011 senesinde televizyon dünyasına adım attı. ”Benim İçin Üzülme” TV dizisinde 17 – 18 yaşlarında Futbol tutkusu olan ve Trabzonspor ‘da top oynamak isteyen bir genci canlandırdığı rolü o kadar çok sevildi ki, karakter dizide öldükten sonra, Trabzonspor tribünlerinde 10 metre boyunda pankart açıldı.

 

2015 senesi yapımı ”Racon Ailem” dizisi ile ilk başrol deneyimini yaşayan oyuncu dizinin reytingleri düşük olması sonucu yayından kaldırılması ile objektiflere veda etti. Fakat bu ayrılık çok kısa sürdü ve 2015 senesi haziran ayında yayınlanmaya başlayan ”Kiralık Aşk” Tv dizisi ile adeta fenomen haline geldi.

 

Kansersiz Yaşam Derneğinin, ”Şişli Etfal Hastanesi Çocuk Onkoloji servisi” yaptığı basın toplantısında, Barış Arduç’un derneğin “İyi Niyet Elçisi” olduğu açıklandı. Bu kapsamda İstanbul Four Seasons Otel’de sanat, iş ve cemiyet dünyasından birçok ünlü ismin iştirak ettiği özel bir balo düzenlendi. Gecenin start konuşmasını derneğin “İyi Niyet Elçisi” olan Arduç yaptı. Gecede toplanan hatırı sayılır miktarda bağış, Şişli Etfal Hastanesi çocuk onkoloji servisinin yeniden yapılandırılması projesine harcandı.

 

Barış Arduç Kişisel Bilgiler

Barış Arduç doğum tarihi : 09.10.1987

Barış Arduç yaş : 2017 tarihi itibariyle 29 yaşındadır.

Barış Arduç burcu : Terazi burcu ünlü erkekler

Barış Arduç nereli : Babası Ordu lu – Annesi ise Artvinlidir.

Barış Arduç boy : 1,87 cm

Barış Arduç kilo : 82 kg

Barış Arduç göz rengi : Kahverengi

Barış Arduç saç rengi : Siyah

Barış Arduç Sevgilisi : Gupse Özay

Barış Arduç Saç Modelleri Resim Galerisi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ