Bayrama Özel Bayan Saç Modelleri

Bayrama Özel Bayan Saç Modelleri

Sevgili Bayanlar, yine bir Bayram yaklaşıyor ve bu bayrama özel kıyafetinizi, ayakkabınızı eminim çokdan hazır etmişsinizdir. Fakat bayrama ne tür bir saç modeli ile gireceğinize, daha karar vermediniz değil mi ? Moda yazarı olarak bence bu bayram, doğal saç modelinizle bayram geçirmenizi tavsiye ederim. Çünkü düz saç modelleri veya orijinal saç modeliniz size daha çok güzellik katacaktır. Genellikle güzel bayanlar, saç modelleri ile oynamazlar genellikle. Çünkü güzelseniz, zaten güzelsinizdir.

 

Resim galerisinde gördüğünüz bayanlar, estetikten uzak, doğal güzellerdir. Bayram sabahı sizi telaşeye düşürecek, saatlerce saçlarınızla ilgilenmeniz gerektirecek bir saç modelinden uzak durunuz bence. Unutmayın ki, en büyük güzellik sizin orijinal halinizdir. Sadece biraz kendinize bakım yapmanız gerekebilir. Saçlarınıza dolgunluk ve ışıltı verecek saç kürlerini; cildinize parlaklık verecek ve besleyecek yüz maskelerine; vücudunuza zarar vermeyen organik hafif bir makyaja ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu konuda her hangi bir tehlike yok. Bunlar güzellik adına normal sayılan işlemlerdendir.

 

Bayrama özel bir saç modelinde dikkat etmeniz gereken tek püf noktası şu: doğuştan gelen saç renginizi ve saç modelinizi korumaya ve güzelleştirmeye çalışıyorsanız çok isabetli bir karar vermiş olacaksınız. Hafif dalgalı uzun saçları acaba hangi erkek sevmez ? Veya sizi daha dinamik gösterecek ve bayramda saçlarınızla çok ilgilenmenize gerek bırakmayacak kısa dinamik bir saç modeli, neden olmasın. Önemli olan tek konu orijinal saç renginizi korumaya çalışınız. Ve bayram arifesinde sakın saçlarınızı boyatmayınız.

 

Çünkü bir şeyler aksi giderse, yani saç renginin tutmaması veya saçlara bir şekilde zarar verilmesi gibi, arife günü olması hasebiyle, bir şeyleri düzeltmek adına zamanınız kalmaya bilir. Dolayısıyla özellikle bayrama özel saç boyatmak isteyen bayanlar bu işlemlerini en bir hafta, On gün önceden halletmeleri gerekmektedir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ