Berrak Tüzünataç Saç Modelleri

Berrak Tüzünataç Saç Modelleri
Fi Dizisi Özge Egeli ''Berrak Tüzünataç''

Fi Dizisi Özge Egeli ”Berrak Tüzünataç”

Birsen Berrak Tüzünataç Hakkında – Berrak Tüzünataç Kimdir – Berrak Tüzünataç’ı Biraz Tanıyalım

Sunucu, Tiyatrocu, Oyuncu, Kilp oyuncusu, Spiker…

Yalovada dünyaya gözlerini açan Berrak Hanım, temel eğitimini Yalovada aldıktan sonra ailesiyle İstanbula taşındı. Liseyi Koç Özel Lisesi’nde bitirmiş, takibinde İstanbul Ünv. İşletme Fakültesinden başarıyla mezun olmuştur. Naz isminde bir kız kardeşi vardır. Babası Yalova da müteahitlik yapmıştır ve 1999 depreminde yaptığı evlerden bir kaçı yıkılınca 10 gün kadar hapis yatmıştır. Aynı sene yani 1999 yılı anne ve baba ayrılır. Berrak Hanım Annesiyle Caddebostan’a, Babası ise Etilere taşınıyorlar.

2004 senesinde, Yılmaz Erdoğan’ın da eğitim verdiği BKM (Beşiktaş Kültür Merkezi) Tiyatro atölyesine katılır. Ünlü Fotoğrafçı Zeynel Abidin Ağgül’ün bir fotoğraf çekimi esnasında, çekimi kenardan izleyen Berrak’ında resimlerini çekmesiyle, yıldızı parlamıştır. Bir çok derginin kapak fotoğrafı olmuştur. Berrak Hanım bir çok kişi ile aşk yaşamıştır. Aşk yaşamı oldukça hızlı olan ünlü Bayanlardandır.

Özellikle İstanbul da şort vb… kısa elbiseler giyen Bayanlara yapılan saldırılara Sosyal Medyada ki hesabından ateş püsküren Berrak Hanım: “2.5 yıldır kickbox yapıyorum. Yazın şort giyiyorum. Bu tür yaratıkları bekliyorum. Biraz ağız burun düzeltelim” dedi.

Fi Dizisi Özge Egeli ve Sadık Murat Kolhan

Fi Dizisi Özge Egeli ve Sadık Murat Kolhan

Fi Dizisi Hakkında – Fi Dizisi Özge Egeli Kimdir – Fi Dizisi Özge Egeli Saç Modelleri

Fi dizisi, Azra Kohen’in büyük ses getiren üçleme kitabı ”Fi, Çi, Pi” serisinin ilki olarak, 31 mart 2017 de ekranlarda yayınlanmaya başlamıştır. Baş rolleri: Gazeteci Özge Egeli karakterini Berrak Tüzünataç; Duru karakterini Serenay Sarıkaya; Can Manay karakterini Ozan Güven;  müzik eğitmeni Deniz rolünü ise ünlü oyuncu Mehmet Günsür rol almaktadır. Dizinin yönetmen koltuğunda Mert Baykal oturmaktadır. Fi dizisinin her bölümü 60 dakika olarak, internet kanalı puhutv’den yayınlanmaktadır. Yani özünde Fi dizisi bir internet filmi olarak gösterime girmiştir.

 

Özge Egeli yozlaşmış iş dünyasında dürüst kalmaya çalışan ve sürekli bu yolda bedel ödeyen güçlü bir gazetecidir. Yolları medya patronu Sadık Murat Kolhanla kesişmiştir ve büyük bir aşka doğru ilerlemektedir ilişkileri. Fakat acımasız iş dünyasının sırları, Özge Egelinin yollarını sürekli tıkamaktadır. Özge Egeli güzelliği ile ve azmiyle güçlü bir kadın profili çizmektedir.

 

Fi Özge Egeli saç modelleri

Fi Özge Egeli saç modelleri

Berrak Tüzünataç Kişisel Bilgiler

Berrak Tüzünataç doğum tarihi : 02.11.1984

Berrak Tüzünataç yaş : 2017 tarihi itibariyle 34 yaşındadır

Berrak Tüzünataç burcu : Akrep burcu ünlü bayanlar

Berrak Tüzünataç nereli : Yalova

Berrak Tüzünataç boy : 1.70 cm

Berrak Tüzünataç kilo : 58 kg

Berrak Tüzünataç saç rengi : Kahverengi

Berrak Tüzünataç göz rengi : Mavi

Berrak Tüzünataç Sevgilisi : Birkan Sokullu

Fi Özge Egeli Kimdir

Fi Özge Egeli Kimdir

Berrak Tüzünataç Saç Modelleri Resim Galerisi – 2018 Berrak Tüzünataç Saç Modelleri – Berrak Tüzünataç En Yeni Saç Modelleri

Berrak Tüzünataç Twitter İçin Tıklayınız !

Berrak Tüzünataç İnstagram İçin Tıklayınız !

Berrak Tüzünataç Facebook İçin Tıklayınız !

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ