Beyaz Tenliler İçin Göz Alıcı Saç Renkleri

Beyaz Tenliler İçin Saç Renkleri

Beyaz tenli bayanlar birçok konuda cilt tonlarından şikayet ederler. Kusurların rahatlıkla belli oluyor olması‚ makyajsız oldukları zaman istedikleri görünümü elde edemedikleri ve hasta göründükleri gibi problemlerden bahsederler. Ancak saç faktörü de işin içine dahil edildiğinde durum çok daha farklı. Saç rengi seçimi konusunda en avantajlı olan ten rengi kesinlikle beyaz tendir. Esmerlerin ve buğday rengi tene sahip olan bayanların asla kullanmaması gereken‚ kullanıldığı taktirde ucuz ve kötü bir görüntüye ulaştıran birçok renk tonu varken beyaz tenliler her saç rengini rahatlıkla kullanabilirler. Beyazın saç renkleri ile uyumu beyaz teni sevilir kılmak için yegane sebep olabilir. Şimdi gelelim beyaz tenli bayanların kullandığı renklerden bahsetmeye.

Beyaz tenlilere has gibi görülen bir renk tonundan başlayabiliriz. Bu da şüphesiz ki kızıl rengidir. Özellikle enerjik ve biraz da marjinal olan bayanların hayallerini süsleyen renklerden biri olan kızıl rengi birçok tonu ile beyaz tenlilere hitap ediyor. Esmer ve buğday tenlilerin de kullanabileceği kızıl tonları olmasına karşın hiçbiri sonuç olarak beyaz ten kadar hoş bir görüntüye ulaştırmıyor. Bakır rengi ve tonları‚ koyu kızıl‚ açık kızıl‚ turuncu‚ ışıltılı kızıllar ve daha birçok ton beyaz tenli bir bayan için görsel olarak çok iyi sonuçlar verecektir. Ayrıca beyaz tenli bayanların renkli göze sahip olanlarında ise bu bir adım daha öteye götürecek ve etkileyici bir görüntü kazandıracaktır.

Beyaz Tenliler İçin Örnek Saç Rengi Modelleri

Kumral Tonlar
Kumral tonlara gelecek olursak bunlarda da elbette beyaz tenli bayanlar çok şanslı. Küçük bir istisnadan bahsedecek olursak soluk yüzlü bayanlar bu tonlardan bazılarında hasta gibi göründüklerini düşünebilirler. Ancak bir uyumsuzluk söz konusu değildir. Makyaj ile telafi edilebilir ve güzel sonuçlara götürür. Kumral tonları koyu sarıdan kahverengiye kadar geniş bir aralığa hitap eder. Bu tonlar beyaz tenli bayanlarda çok doğal bir güzellik katacaktır. Doğal ve sade olmak isteyen bayanlar bu renkleri rahatlıkla kullanabilirler. Eğer daha canlı ve sıcak bir saç tonu istiyorsanız kumral saç renkleri farklı alternatifler de sunuyor. Özellikle karamel kahvesi tonları bu noktada imdada yetişiyor. Makyajsız da bakımlı ve enerjik görünmek için bu tonları tercih edebilirsiniz.

Siyah Saç Rengi
Gelelim siyah saç rengine. Beyaz tende siyah saç bir efsane olarak nitelendirilebilir. Siyah saçların en çok yakıştığı ten siyah beyaz vurgusu ile birlikte şüphesiz ki beyaz tendir. Beyaz tenin parlaklığını daha da ön plana çıkaracak ve çekici bir görüntü kazandıracak çözümler arıyorsanız saçlarınızı siyaha boyatarak başlayabilirsiniz. Bu konuda mavi siyah‚ gece siyahı başta olmak üzere birçok alternatifiniz var. Ayrıca kızıl da olduğu gibi renkli gözler ile bir arada olduğunda bu görüntü bir kat daha güzelleşecektir.

Sarı Saçlar
Sarı saç ise ten renkleri arasında en çok beyaz tene uygundur. Birçok farklı ren rengine sahip olan bayan sarı saçlara sahip olmak ister. Ancak hiçbir ten renginde beyaz ten ile birlikte sağladığı uyum ve doğallık elde edilemez. Birkaç tonu haricinde sarı renkteki saçlar beyaz tenli bayanlarda doğal bir görüntü elde edecektir. Bu açıdan avantajı kullanmak istiyorsanız saçlarınızı sarı tonlarından sizin için uygun olan bir tanesine boyatarak güzelliğinize güzellik katabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ