Bizim Hikaye Filiz Kimdir ve Saç Modelleri

Bizim Hikaye Filiz Kimdir ve Saç Modelleri

Şehrin fakir semtlerinden birinde yaşam mücadelesi veren bir aile ve o ailenin adeta annesi haline gelmiş Filiz vardır baş rollerde. Anneleri terk edip gittiğinden buyana, 5 küçük kardeşine bakan Filiz, alkolik babaları Fikri’ye rağmen ailesine kol kanat gerer. Filiz gibi kardeşleri de başlarının çaresine bakmayı öğrenmiş, kuvvetli ve dik duran çocuklardır;

Filiz yaşamını kardeşlerine adamış, en yakın arkadaşı ve komşusu Tülay’la sırdaş olan, part time işlerle para kazanmaya çalışan, sorumlulukları yaşından büyük, bir genç kızdır. Hayatına aniden yakışıklı ve karizmatik Barış girer. Ansızın çıkıp gelen bu esrarengiz genç adam, hem Filiz’in aşkını kazanıp hem de ailenin bir parçası olabilmek için var gücüyle çalışacaktır.

Filiz’i ilk gördüğü anda aşık olan Barış, onu etkileyebilmek için elinden geleni yapar. Filiz ise zorlu hayatında aşka yer olmadığını düşünür ve Barış’a karşı hissettiklerini saklamaya çalışır.

Yıllardır, Filiz’e aşık olan polis Memuru Cengiz’in korumacı davranışları da eklenince işler Barış’ın sandığı kadar kolay olmayacaktır. Birde Barış’ın gizlediği kimliği ve esrarengiz yaşantısı da ilişkileri için bir sorun, engel oluşturur.

Hazal Kaya Kişisel Bilgiler – (Leyla Hazal Kaya)

Annesi va babası Avukat dır ve Hazal daha 7 yaşındayken boşanmışlardır. Daha çocukken geldiği İstanbulda: 5 yaşında keman dersi, 7 yaşında Bale eğitimi almıştır ve ilk defa objektiflerin karşısına ”Cola Turka” Reklam filmiyle çıkmıştır. Ayla Algan dan oyunculuk eğitimi almıştır. İstanbul Bilgi Üniversitesi, Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetiminde okumaktadır.

Genco, Aşk-ı Memnu, Adını Feriha Koydum ve 2017 senesi itibariyle, Fox Tv ekranlarından yayınlanan ”Bizim Hikaye” dizisinde rol almaktadır.

Hazal Kaya doğum tarihi : 01.10.1990

Hazal Kaya yaş : 2017 tarihi itibariyle 26 yaşındadır.

Hazal Kaya nereli : Gazi Antep

Hazal Kaya burcu : Terazi burcu ünlü bayanlar

Hazal Kaya boy : 1,58 cm

Hazal Kaya kilo : 49 kg

Hazal Kaya saç rengi : Siyah

Hazal Kaya göz rengi : Yeşil

Hazal Kaya ilişki durumu : Flört

Hazal Kaya sevgilisi : Ali Atay

Hazal Kaya Saç Modelleri Resim Galerisi

Hazal Kaya İnstagram hesabı için Tıklayınız !

Hazal Kaya Twitter hesabı için Tıklayınız !

Hazal Kaya Facebook hesabı için Tıklayınız !

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ