Boğa Burcu Ünlü Bayanların Saç Modelleri

Boğa Burcu Kadını Özellikleri

Davranışları gerçekci ve otoriterdir. Onun en belirgin özelliği sessiz ve sakin yapısıdır. Sessiz bu yapısı dikkat çeken bir özelliğidir. Çalışkan ve sonuç odaklı olan Boğa kadını, maddiyata önem verir. Yaşadığı ortamda huzur arar ve evine çok bağlıdır. Yumuşak kalpli ve fiziksel anlamda güzel olmasına nazaran, dışarıdan bakıldığında soğuktur.

Boğa Burcu Kadınında Aşk – Boğa Kadını Aşk

Boğa erkeğine nazaran aşk a daha meğillidir. Aşk da güven olmazsa olmaz şartlarıdır ve zor aşık olurlar. Aradığı aşkı bulma iç güdüleri yüzünden genç yaşlardan itibaren bir çok partner değiştirebilirler. Eğlence, farklı mekanlarda bulunmak ve arkadaşlarla vakit geçirme gibi sosyal aktivitelere çok önem verirler. Boğa burcu kadınını etkilemenin yolu esrarengiz davranışlardan uzak durmak ve doğal davranmaktır.

Boğa Kadınında Cinsellik

Dışarıdan cinsel açıdan soğuk görünmelerine nazaran, ihtiraslı ve tutkuludurlar. Cinsellik anlamında iç güdüsel ve doğuştan gelen bir yatkınlıkları vardır. Fiziksel ilişki konusunda çok hareketli ve aktiftirler. Uzun süreli fiziksel ilişkiden yanadırlar. Boğa kadını seks konusunda ateşli ve şehvetlidir. Onlara güven sağladıktan sonra, maksimum mutluluğu elde edebilirsiniz. Boğa kadınında cinsel anlamda güvenmek esastır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ