Boncuk Yılmaz Saç Modelleri

Boncuk Yılmaz Saç Modelleri
Çukur Sadiş ve Vartolu aşkı

Çukur dizisi Vartolu ve Sadiş aşkı

Show Tv ekranlarında yayınlanan ”Çukur” filminde ”Sadiş” karakterini canlandıran Boncuk Yılmaz, performansı sayesinde izleyiciler tarafından çok beğenildi. Seneler önce yaşadığı kaybın ardından Koçovalı Ailesi ona kol kanat germiş ve adeta ikinci ailesi olmuştur. Uzun seneler, Koçovalı Ailesi’nin yardımcılığını yapar. Evde olan biten her şeyin farkındadır fakat sır küpü gibidir. Seneler sonra çocukluk aşkı olan, Vartolu ile karşılaşır. Çukur dizisi Sadiş kimdir? Çukur dizisi Sadiş saç modelleri? Çukur Sadiş Kimdir? Çukur dizisi bölümlerini izlemek için Tıklayınız !

Boncuk Yılmaz saç rengi

Boncuk Yılmaz saç rengi

Boncuk Yılmaz Hakkında – Boncuk Yılmaz Biyografi – Boncuk Yılmaz Kimdir

Tam adı ”Boncuk Makbule Yılmaz” dır. İstanbulda dünyaya gözlerini açmıştır. Anadolu Üni. İletişim Fakültesi mezunudur. Gerçek isminde geçen ”Makbule”adını, yaşlanınca kullanacağını söylüyor.

“Eskişehir-İstanbul arası bir tren yolculuğu esnasında, bir arkadaşımla yemekli vagonda, yemek yiyorduk. Yanımıza bir adam geldi ve daha kendini tanıtmadan “Sen Nihal’sin” dedi. Şaşkınlıkla “Pardon?” dedim. “Sen Nihal’sin” diye tekrarladı. Biz şaşkın şaşkın olup biteni anlamaya çalışırken: “Ben Ahmet Uluçay, kısa metrajlı filmlerim, şu şu ödüllerim var. Senelerdir hayal ettiğim uzun metrajlı filmimi çekeceğim. Bu benim çocukluğumun hikâyesi ve sen de Nihal karakteri olacaksın” dedi. Bir iletişim öğrencisi olarak utanarak ve üzülerek söylüyorum ki, ben o tren yolculuğunda Ahmet Uluçay gibi önemli bir ismi tanımadım! Sonra hakkında bilgi edindim ve hemen teklifini kabul ettiğimi söylemek için telefonla Ona ulaştım.”

Boncuk Yılmaz saç modelleri

Boncuk Yılmaz saç modelleri

Böylelikle ‘Karpuz Kabuğun’dan Gemiler Yapmak’ filmiyle, ilk kez kameralar önüne geçtim ve burada ki performansımla, 26. SİYAD Umut Vaat Eden Genç Sanatçı ödülünü kazandım.

Zamanının en sevilen gençlik dizilerinden biri olan, ‘Kızlar Yurdu‘ dizisinde, görme engelli bir karakteri canlandırdı. Dizide kendi ismi ‘Boncuk‘ ile oynadı.

Ağa konseptli dizi akımından, O da nasibini aldı ve ‘Sıla’ dizisinde Narin karakterini canlandırdı. Sıla dizisi berdel yüzünden birbirini hiç tanımayan Sıla (Cansu Dere) ve Boran (Mehmet Akif Alakurt) arasındaki imkansız aşkı anlatıyordu. Boncuk Yılmaz dizide Boran’ın kız kardeşi Narin karakterini canlandırdı, yani bir ağa kızı karakterine hayat verdi.

Boncuk Yılmaz saç modeli

Boncuk Yılmaz saç modeli

2009 senesinde yayınlanmaya başlayan Haneler adlı komedide, Yaban‘ın Pınar‘ıydı. Burada ki rolünde, eski Türk sinemasına ait oyuncuların konuşma tarzlarını taklit eden karakteri ile herkesi güldürmeyi başarmıştır. Yaban gibi bir adama peltek peltek ‘şaşkın’ deyişini hiç bir zaman unutmayacağız.

 2011 senesinde yayınlanmaya başlayan Mazi Kalbimde Yaradır isimli dizide, Nalan karakterine hayat verdi. 1970’li yıllarda geçen dizi film, izleyiciler tarafından büyük bir beğeni kazandı.
Genç sinemacı Ceylan Özgün Özçelik ilk uzun metrajlı filmi olan Kaygı yı 2017 de yayınladı. Psikolojik gerilim türündeki filmde, ana karakter olan Hasret’in annesini canlandırdı.
Boncuk Yılmaz fotoları

Boncuk Yılmaz fotoları

Boncuk Yılmaz Kişisel Bilgiler

Boncuk Yılmaz doğum tarihi : 13 Mayıs 1981

Boncuk Yılmaz yaş : 36

Boncuk Yılmaz burcu : Boğa burcu güzel bayanlar.

Boncuk Yılmaz nereli : İstanbul.

Boncuk Yılmaz boy : 1,65 cm.

Boncuk Yılmaz kilo : 55 kg.

Boncuk Yılmaz saç rengi : Siyah

Boncuk Yılmaz göz rengi : Kahverengi

Boncuk Yılmaz sevgilisi : evli.

Boncuk Yılmaz eş : Fethi Kantarcı (e. 2013)

Boncuk Yılmaz çocuk : Kılıç Ali

Boncuk Yılmaz foto

Boncuk Yılmaz foto

Boncuk Yılmaz İnstagram Hesabı İçin Tıklayınız !

Boncuk Yılmaz Twitter Hesabı İçin Tıklayınız !

Boncuk Yılmaz Facebook Hesabı İçin Tıklayınız !

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ