Boyun Tasmasına Yakışan Saç Modelleri

Boyun Tasmasına Yakışan Saç Modelleri

Bazı saç modelleri boyun bölgesini çok uzun gösterir. Boyun bölgesinin güzelliğine güvenen bayanlar, boyun bölgesini açık bırakan saç modellerini tercih etmektedirler. Bazen de boyun bölgesi bir hayli fazla uzun olabilir. Yani hangi saç modelini tercih ederseniz edin boynunuz sırıtabilir. Bu gibi durumlar boynumuzun da bir süsle veya takıyla süslenmesi gerekliliğini doğurabilir. Kolyeler, fularlar, atkılar, uzun yakalı elbiseler veya gömlekler bir nebze de olsa boyun bölgemizi süsleyebilirler.

 

Boyun tasması ne için kullanılır ? Boyun tasması ne işe yarar ?

Moda olması beklenen boyun tasması çeşitlerini ve hangi saç modellerine yakıştığını gelin hep birlikte inceleyelim. Boyun tasması kombinleri oldukça çok çeşitlilik göstermektedir. Göz renginize uygun boyun tasması modelleri, saç renginize uygun boyun tasması modelleri, kıyafete uygun boyun tasması modelleri, elbiseye uygun boyun tasması modelleri gibi bir çok başlık da boyun tasması kombinlerine ulaşmanız mümkün.

 

Evde boyun tasması yapılır mı ? Evde boyun tasması yapmak.

Üstelik bu boyun tasmalarını evde kendiniz bile yapabilirsiniz. Mesela kot bir kumaştan çok güzel bir boyun tasması yapabilirsiniz. Veya hoşunuza giden herhangi bir kumaş türünden, giyeceğiniz elbiseye de uygun olması koşuluyla evde boyun tasması yapabilirsiniz. Yine aynı şekilde bir deri parçası kumaşla da çok güzel bir boyun tasması yapabilirsiniz. Dantel işlemeli boyun tasması modellerini, iğne oyası boyun tasması modellerini, örgü boyun tasması modellerini tabiki evinizde yapabilirsiniz. Örgü işi yapılan boyun tasması modelleri bir kolye ile süslenebilir. Mesela burcunuzu simgeleyen bir kolye ucu ile örgü boyun tasması modeli çok yakışacaktır.

 

Boyun tasması kimlere yakışır ? Bayan boyun tasması kimlere yakışır ?

Bayan boyun tasması özellikle uzun boyun bölgesine sahip bayanlara yakışır. Kısa boyun bölgesine sahip bayanların bu aksesuarı takmalarına çok gerek yoktur. Şu bir gerçek ki: boynunuz uzun ve tercih ettiğiniz boyun tasması saç modelinize, elbise modelinize de yakışıyor.

 

O zaman güzelliği yakalamışsınızdır. Pekala boyun tasması hangi saç modellerine daha çok yakışır diye bir soru sorsak ? Bu sorunun cevabı da özellikle düz saç modelleri dir. Kıvırcık saçlı bayanalara da yakıştığını rahatlıkla söyleye biliriz. Özellikle reel bir saç rengine sahip olan, yani renklerin arasından sıyrılan bir uyarıcı saç rengine sahipseniz, boyun tasması mükemmel gidecektir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ