Büyüleyici Ateş Kızıl Saç Renkleri ve Boyama İpuçları

Büyüleyici Ateş Kızıl Saç Renkleri ve Boyama İpuçları

Büyüleyici Ateş Kızıl Saç Renkleri ve Boyama İpuçlarını Bu Konuda Detaylı Bir Şekilde Anlatıyoruz. Ateş Kızılı Saç Rengi İsteyen Kadınlara Özel.

Saçlarınızı ateş kızılına boya yapmak niyetindeyseniz burada detaylı bir şekilde boyama işlemini adım adım anlatmaya çalışacağız.

İlk olarak bu saç rengini boyalı saçlar üstünde yapacaksanız, ateş kızılı boyası yapılacak o saçlar mutlaka akıtılması gerekir. Bunun sebebi ön plana çıkan bir ateş kızılı rengi sarı saç rengi tonları üstünde çok daha canlı renklerle tutacaktır.

Saç boyalarındaki saç açma özelliği çok azdır. Bu sebeple ateş kızılı saç renkleri boyasını satın aldığımız da saçların öncesinde kestane saç renklerin de veyahut çikolata saç rengi tonların daysa saçlarımız da birazcık kızıllık oluşur ama ateş kızılı gibi görünmez.

 

Koleston boya markasının 66.46 Alevli Renklerle Aşk Boyama İpuçları;

Boyama işlemi bittiğinde ateş kızılı saç renklerinin sarı saç üzerinde ne kadar şık ve havalı durduğunu göreceksiniz.

Koleston boya markasının 66.46 boya numaralı ateş kızılı saç rengi boyası ile açık renklerde çok güzel sonuçlar veriyor.

İlk adım olarak boyamızı satın aldıktan sonra, boyayı birazcık plastik bir kaseye sıkarak koyuyoruz. Boyama işlemi yapacağınız saç rengi sarı renklerde olduğundan yüzde %6 lık 20 volümlü Oksidan ile bir karışım yapacağız. Boyamız homojen bir renk ve kremsi bir kıvama ulaştıktan sonra, bu yapılan karışımı saçlarımıza sürüyoruz.

 

Ateş kızılı saç renkleri tarzında renklerin boyama uygulamasını yaparken Oksidanı çok fazla koymayınız. Örnek olarak kaba ne kadar boya sıkıldı ise o kadar miktarda Oksidan ekliyoruz. Yani 50 gram boya sıktıysak 50 gramda Oksidan ekleyeceğiz demektir.

 

Bu şekilde boya karışımımızın muhtevasında sunni pigmentasyonlar çok fazla nüksedeceği için saçlarınızdaki ateş kızılı çok daha koyu bir görüntü oluşturacaktır.

Ama ateş kızılı natürel bir saç rengi üstüne uygulanırken çok daha farklı bir birleşimden söz etmek gerekecektir. Burada biz boyama işlemini sarı saç rengi üstüne yapılmıştır.

Ortalama 30 dakika sonrasında saçlarımızı yıkayıp duruluyoruz. Yüzde %90 Ateş kızılı saç rengi ok iyi bir şekilde tutacaktır.

 

Şunu belirtmek gerekir ki sarı saçların üstüne yapılan boylar hemen akıntı yapabilir. Özel olarak ateş kızılı saç boyası yaptırdığınız da dikkat etmeniz gereken şey şu ki; yattığınız yastıkların üstüne iz bırakabilir. Banyo sonrası saç kurulamasın da leke yapabilir. Beyaz kıyafetlerinizde saçınız ile uzun süreli temaslarda lekeler bırakabilir.

 

Ateş Kızılı Saç Renkleri Çok Havalı;

Bu saç rengi boyasını uygulamasını evde yaparken zorlanabilirsiniz. Bu saç renginin havalı duruşuna ve çekiciliğine kapılan ve alışan kadınlar bu saç rengini kolay kolay bırakamıyorlar. 2017 saç renkleri arasında moda olabilecek çok şık bir saç rengidir.

Özellikle beyaz kıyafetleriniz ile çok şık durmaktadır. Kızıl saç renklerini kullanan kadınlar bu saç renginin gücünü bilirler ve bu saç rengini bir kez değiştirdiklerinde o eski çekiciliğini kaybedebilirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ