Çağla Demir Saç Modelleri

Çağla Demir Saç Modelleri

Çağla Demir Hakkında – Çağla Demir’i Biraz Tanıyalım – Çağla Demir Kimdir

Samsunda dünyaya gözlerini dünyaya açan Çağla Hanım, 4 kardeşin en küçükleridir. Evin en küçüğü olması hasebiyle yaramaz bir çocukluk dönemi geçirmiş. 4 kız kardeş babalarını çok küçük yaşta kaybettikleri için, anneleriyle hayat sürmüşler. Liseyi bitirdikten sonra Ankara Başkent Ünv. İletişim Bölümüne yazılmış ve bu dönemde oyunculuk eğitimi de almıştır. İlk zamanlarda model olarak hayatını kazanan Çağla Demir, sonraları reklam ve katolog çekimleriyle hayatını kazanmıştır. Dizi Oyunculuğu çok sonra başlamıştır. Oyunculuk öğrenimine ”Tümay Özokur Tiyatro – Oyunculuk Atölyesinde” devam etmektedir.

 

İyi niyetli ve pozitif düşünmenin güzelliğe de sirayet ettiğini düşünmektedir Çağla Demir. Güzellik kavramının ”mutlu olmak ve hayatı sevdiklerinle paylaşmak” anlamını taşıdığına inanıyor. Günlük hayatında mecbur kalmadıkça makyajdan uzak duran Çağla Hanım, yüzünü sodayla yıkayarak güzelliğini koruyormuş. Cilt bakımı adına arada bir buhar maskesiyle, cildine nefes vermeyi tercih eden Çağla Hanım, gündelik yaşantısında makyaj olarak sadece rimel ve allık kullandığını söylüyor. Kozmetik ürün olarak sadece nemlendirici cilt kremlerini yoğun olarak kullanıyormuş.

 

Saç bakımında badem ve argan yağlarını kullanıyormuş. Kakaolu duş jelleri tercih edermiş genelde. Parfüm olarak baharat ve çiçek kokularını seven Çağla Demir, parfüm markası olarak Lancome Hypnose ve Burberry Body kullanmaktadır.

Medcezir Tv dizisinde Ceren karakterine hayat vermiştir.

Çağla Demir Kişisel Bilgiler

Çağla Demir doğum tarihi : 01.04.1992

Çağla Demir yaş : 2017 tarihi itibariyle 25 yaşındadır.

Çağla Demir burcu :Koç burcu ünlü bayanlar

Çağla Demir nereli : Samsun

Çağla Demir boy : 1,64 cm

Çağla Demir kilo: 55 kg

Çağla Demir göz rengi :Kahverengi

Çağla Demir saç rengi : Koyu Kumral

Çağla Demir Sevgilisi : Kadir Alkan

Çağla Demir Saç Modelleri Resim Galerisi – Çağla Demir En Yeni Saç Modelleri – Çağla Demir Saç Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ