Çağla Şikel Saç Modelleri

Çağla Şikel Saç Modelleri

Çağla Şikel Hakkında – Çağla Şikel Kimdir – Çağla Şikeli Biraz Tanıyalım

Muhasebeci bir Baba ve ev Hanımı bir annenin 2, çocuğu olarak İstanbul da dünyaya gözlerini açtı. Çocukluk yıllarında yaptığı Bale sayesinde, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarına girmeyi başardı. İstanbul Devlet Operası ve Cemal Reşit Rey Orkestra Balesi’nde ‘’sözleşmeli bale sanatçısı’’ olarak bir çok eserde rol aldı.

 

1997 senesinde katıldığı Miss Turkey Güzellik Yarışması’nda 1. olduktan sonra ülkemizi Seychelles (Seyşel) Adaları’nda organize edilen, Miss World’te temsil ederek dünya 4.sü oldu ve ‘’The Queen of Europe’’ (Avrupa Güzeli) ünvanına yaraşan görüldü. Tescilli Türk Güzellerinden birisidir Çağla Şikel. Milli Bayan Mankenlerimizdendir.

 

Bir çok dünya ülkesinde ve ünlü Modacıların defilesinde, podyuma çıktı. Mankenlik ve Modellik yaptı. ”Cennet Mahallesi” Tv dizisiyle başlayan Tv Oyunculuk kariyerine bir çok Tv dizisi takip etmiştir. Yine bir çok yarışma programında Sunuculuk ve juri üyeliği yapmıştır.

İki erkek çocuğu sahibi olan Çağla Hanım, bir çok sporla uğraşarak, hem beden hemde ruhen dinç kalmayı başardı. Bu arada bir çok markanın reklam yüzü oldu. Reklam filmlerinin aranan yüzlerinden birisi de Çağla Şikeldir.

 

Hobi olarak yaptığı çizim, resim ve desen çalışmalarıyla 2015 senesinde Milla by Trendyol firmasından gelen teklif üzerine, özel bir koleksiyon hazırlayan Çağla Şikel ‘’CağlaXmilla’’ ile moda severlerle buluştu. Dolayısıyla Çağla Şikel bir Moda Tasarımcısıdır.

Çağla Şikel Kişisel Bilgiler

Çağla Şikel doğum tarihi : 02.01.1979

Çağla Şikel yaş : 2017 tarihi itibariyle 38 yaşındadır

Çağla Şikel burcu : Oğlak burcu ünlü bayanlar

Çağla Şikel nereli : İstanbul

Çağla Şikel boy : 1,80 cm

Çağla Şikel kilo : 57 kg

Çağla Şikel saç rengi : Orijinal saç rengi bilinmemektedir. Bilen okurlarımız Lütfen yorum kısmında belirtsinler. Çağla Hanım sarının bir çok tonunu saç rengi olarak kullanmaktadır. Sürekli de hangi sarı tonu, kullandığı da, sevenleri tarafından araştırılmaktadır. ”Çağla Şikelin Sarı saçı hangi ton” veya ”Çağla Şikel saç rengi nedir” şeklinde araştırılmaktadır.

Çağla Şikel göz rengi : Kahverengi

Çağla Şikel Evlimi – Çağla Şikel Eş – Çağla Şikel Çocukları : Emre Altuğ (2007–2015)

Çağla Şikelin Çocukları : Kuzey Altuğ ve Uzay Tuncer Altuğ

Çağla Şikel Saç Modelleri Resim Galerisi – Çağla Şikel Saç Modelleri – Çağla Şikel En Yeni Saç Modelleri

Çağla Şikel Com.Tr için Tıklayınız !

Çağla Şikel Twitter İçin Tıklayınız !

Çağla Şikel Facebook İçin Tıklayınız !

Çağla Şikel İnstagram İçin Tıklayınız !

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ