Saç Modelleri ve Renkleri

Canlı Saç Satın Alanlar ve Saç Satma Kriterleri

Canlı Saç Satın Alanlar ve Saç Satma Kriterleri

Sevgili Hanımlar uzun saçlarınızdan sıkıldınız ve saç stilinizi değiştirmek mi istiyorsunuz? Veya paraya sıkıştınız ve elinizde ki tek şey sağlıklı uzun saçlarınız. O zaman saçlarınızı her iki durumda da, ekonomik anlamda değerlendire bilirsiniz.

 

Hayal ettiğiniz saç modeline ücretsiz kavuşmak ve üstüne parada kazanmak istiyorsanız da, saçlarınızı kestirebilirsiniz. Saçlarınız çok uzundur ve saçlarınızı daha kısa bir saç stiline çevirmek istiyorsunuz. O zaman saçlarınızı hem ücretsiz kestirip hemde arta kalan saçlarınızı satarak üstüne para bile alabilirsiniz.

 

Saçlarımı satmak istiyorum

Saçlarımı satmak istiyorum

Bunun ayıp bir tarafı yok. Çünkü saçlarınızı uzun hale getirene kadar bir çok masrafınız oldu zaten. Yani saçlarınızı satmayı düşündünüz ve elde edeceğiniz rakam aslında sizin saçlarınıza yaptığınız masraflara yakın. Saçlarınızı uzatmak için yaptığınız masrafı zamana yaydığınız için ve saçlarınızı uzatmak için sarf ettiğiniz emeği gözle göremediğiniz için bir hayli değerli aslında.

 

Saçlarınızı satarken elde edeceğiniz rakamlar çok görünse bile, aslında bu bedeller emeğinizi ve masraflarınızı ancak karşılayacak bir bedeldir. Sattığınız saçlar kozmetik sektöründe peruk ve kaynak saç yapımı başta olmak üzere bir çok ürüne dönüşmektedir. Özellikle bu saçlardan yapılan topuz modelleri, gelinlere topuz yapılırkende çok kullanılmaktadır.

 

Genellikle saçlarınıza en güzel fiyatı, peruk işi ile uğraşan firmalar daha çok para verecektir. Yani saçlarınızı satmayı düşünüyorsanız, kuaförlerden daha çok, perukçulara gitmelisiniz.

 

Saçlarım kaç lira eder

Saçlarım kaç lira eder – Saçlarım ne kadar eder

Günümüzde saç hastalıklarından dolayı veya saçlarıyla problem yaşayan erkek ve kadınlar tarafından peruk kullanımı daha çoktur. Kanser tedavisi gören insanların kullandıkları ilaçlardan dolayı saçları dökülebilmektedir. Veya ırsi olarak kelsinizdir ve peruk saçlara ihtiyaç duymaktasınız. Satılan saçlarınız ne için kullanıldığının en zorunlu sebepleri idi bu anlattıklarımız, bunların dışında günümüz bay veya bayanları estetik açıdanda kullanmayı tercih edebilmektedirler.

 

Sanat camiasında sıkça kullanılan aksesuarlardan birisidir kaynak saçlar ve peruklar. Mankenlerde podyumlarda sıklıkla kaynak saçları veya perukları kullanmaktadırlar. Dolayısıyla aslında sizin sattığınız saçlar bazı insanların ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Bu yüzden bu alış verişi yaparken aslında sosyal yaşamda bir ihtiyacıda karşıladığınızı unutmayın ve rahat olunuz.

 

Bu yazımızda saç satımı ile alakalı bir çok konuya değineceğiz. Canlı saç satımı ile alakalı değineceğimiz hususları başlıklar halinde anlatacağız.

Saçımı satmak istiyorum ne kadar eder

Saçımı satmak istiyorum ne kadar eder

 

Saçlar satılırken dikkat edilen hususlarSaçlar satılırken hangi kriterlere dikkat edilirSaç satma kurallarıHangi saçlar para ederEkonomik değeri olan saçlarKaliteli saçlarda aranılan özelliklerKaliteli saçlarda olması gereken özelliklerKaliteli saç kriterleriSaç satma kriterleriPara eden saçlarda aranılan özelliklerSatılık saçlarda istenilen özellikler – Saç nasıl fiyatlandırılır

 

1- Saçlar fiyatlandırılırken ilk önce saçların uzunluğunu ele alınır;  kesildikten sonra, elde kalan uzunluk.

2- Saçların, uç kısımlarının zayıf veya tok olması fiyatı etkiler.

3- Saçların doğal veya boyalı olması fiyatı değiştirir. Doğal ve boyasız saçlar daha çok tercih edilir.

4- Saç renginiz doğal rengi fiyatı etkiler. Koyu renkler yani siyah tonlar daha az, açık renkler daha fazla para eder.

5- Saçlarınızın dalgalı veya düz olması yine fiyata etkileyen başka bir kriterdir. Dalgalı saçlar daha değerlidir.

6- Saçlarınızın ince veya kalın telli olması fiyatı etkiler. İnce telli saçlar daha değerlidir.

7- Saçlarınızın kesildikten sonra minimum 45 cm olması gerekiyor, bu uzunluğun altındaki saçlar çok para etmez.

Canlı saç alan firmalar

Canlı saç alan firmalar – Canlı saç alan kuaförler

 

Saçlarımı satmak istiyorum kaç lira ederSaç fiyatlarıCanlı saç fiyatlarıCanlı saçlarımı satmak istiyorum nasıl fiyatlandırılırSaç ücretleri

 

Sevgili bayanlar bu başlıkda bir fiyat vermek istemiyoruz. Zaten saç satın alan firmaları elimizden geldiği kadarıyla açıklayacağız. Bu firmaları arayarak saçları ne kadara aldıklarını ve hangi tür saç satın aldıklarını öğrenebilirsiniz. Saç satın alan firmalar aynı özellikteki saçları arasalarda fiyatlandırmaları farklı olabilmektedir. Dolayısıyla bu başlığımıza net cevap vermeyeceğiz.

Saç fiyatları

Saç fiyatları – Canlı saç fiyatları

 

Saç satın alan firmalarSaç satın alan kuaförlerSaç satın alanlarSaçlarımı nereye satacağımİstanbulda saç satın alan firmalarAnkarada saç satın alan firmalarKocaelinde saç satın alan firmalarBursada saç satın alan firmalarAdanada saç satın alan firmalarSamsunda saç satın alan firmalarTürkiyede saç satın alan firmalarTürkiyede canlı saç satın alanlarİnternette canlı saç satın alanlarİnternette saç satın alan firmalar – Saçlara en çok hangi firmalar para veriyorSaçlara en fazla para veren kuaförler

1- www.saclarimisatmakistiyorum.com

2- www.sacalimsatim.com/

3- www.facebook.com/paradisehakankuafor/

Sevgili bayanlar, satmak istediğiniz saçı kendinizde pazarlayabilirsiniz. Bunun için Sahibinden e ilan verebilirsiniz. Yani fotoğraflarını ekleyerek ve istediğiniz rakamı belirterek de saçlarınızı satabilirsiniz. Bunun için Sahibinden e Tıklayınız ve saçlarınızı satmak için İlan veriniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Ali dedi ki:

  Saçlarınızin fotoğrafını ve uzunluğunu sacalisveris@gmail.com adresine gönderin lütfen. Ücrette anlaşabilirsek paranızı peşin olarak ödüyoruz ve saçı bize kargoluyorsunuz.

 2. Ahmet dedi ki:

  Saclarini satmak isteyenler sacinizi degerinde aliyoruz.1000 tl ile 2000 tlden alim yapiyoruz. Bu kg fiyatidir. Sacinizin resmini vapsaptan yollayin yeterli
  0555 718 37 30

 3. Atilla dedi ki:

  Makul fiyatlarla saç alımı yapıyoruz leslietresses[ hotmail ]

BİR YORUM YAZ