Saç Modelleri ve Renkleri

Çinli Güzel Luo Zilin Saç Modelleri

Çinli Güzel Luo Zilin Saç Modelleri

Luo Zilin Hakkında

Amerikada Rosaline olarak tanınmaktadır. Luo Zilin, 1987’de Çin’in Şangay kentinde dünyaya gözlerini açtı. Bir çok başarısının yanı sıra Temmuz 2011’de ‘Miss Universe China’ unvanını kazanmış Çinli bir moda modeli olarak tanınan Luo Zilin, aynı zamanda 4’üncü São Paulo’nun Miss Universe 2011 Sayfasında Birincilik Ödülüni hak etmiştir. 2004 senesinde, Hefei Bölgesi için 5. CCTV Model Yarışması’nı ve Çin’de 2004’te düzenlenen 5. CCTV Model Yarışması Ulusal Finalleri’ni 3. derece layık görüldü. 2003 senesinde Şanghay Uluslararası Model Finalleri’nde 2. olabildi. Zilin, şu Çin web sitelerinde çevrim içi reylerle ‘Miss Popularity’ seçildi. Oylama yapılan siteler başlıca: Youku.com, Sina.com, Qiyi.com, PPTV, Tudou.com ve Netease.com.

Zilin, dünyanın başka ülkelerinde de kendine bir yer edinmiştir. Örneğin, ‘The Face’ konusundaki performansı onun şöhretini Amerika’ya taşıdı. Buna ek olarak, Fobes, China Daily, CNN, The Wall Street Journal ve Oriental Morning Post gibi Çin’de ve dünyanın her yerinde yayınlanan dergiler tarafından iyi karşılandı. Ayrıca, modellik kariyerini: Marc Jacobs, Versace, agnès b., Armani, Chloe, Bottega Veneta, Bvlgari, Guess, Cartier, Chanel, FerrAgamo, Gucci, Louis Vuitton, UPS, Qingdao Beer ile sözleşme imzalayarak uluslararası şöhrete kavuşmuştur.

Luo Zilin, Miss Universe Çin Ulusal Müdürü Yue-Sai Kan tarafından düzenlenen Samba derslerini, İngilizce derslerini ve NYC’deki kültürel eğitimleri aldı.

Zilin, 2003 senesinden buyana Cindy Crawford hakkında yazılan bir biyografiden etkilenerek profesyonel olarak model yapıyor. Kişisel tecrübelerini anlattığı, kişisel bir web blogu vardır. 2009’da Şanghay’ın Ouhua Koleji’nden mezun olmuş ve ardından Turizm İşletmeciliği bölümünü bitirmiştir.

Luo Zilin ve Naomi Campbell arkadaştırlar. Fakat Luo Zilin, Naominin zengin Rus sevgilisi Vladimir Doronin ile ilişkisi ortaya çıkınca, bu ahlaksız tavrı yüzünden ”MIX Model Yönetimi” NYC Başkanı Neal Hamil, modelin sözleşmesini iptal ettiklerini açıkladı.

Luo Zilin Kişisel Bilgiler

Luo Zilin doğum tarihi : 6 Haziran 1987

Luo Zilin yaşı : 30 

Luo Zilin burcu : İkizler burcu ünlü yabancı bayanlar

Luo Zilin nereli : Çin

Luo Zilin boy : 1,84 cm

Luo Zilin kilo : 55 kg

Luo Zilin saç rengi : Kahverengi

Luo Zilin göz rengi : Kahverengi

Luo Zilin İnstagram Hesabı İçin Tıklayınız !

Luo Zilin Twitter Hesabı İçin Tıklayınız !

Luo Zilin Facebook Hesabı İçin Tıklayınız !

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ