Saç Modelleri ve Renkleri

Çukur Celasun Saç Modelleri

Çukur Celasun Saç Modelleri

Celasun Saç Modelleri – Celasun Kimdir – Celasun Gerçekte Kim

Çukur’un dışına hiç çıkmamış, öfkeli ve yakışıklı bir delikanlıdır. Gençliği ve toyluğu ile öfkesi birleşince yanlış yollara düşer. Düzene karşı olan Celasun, asi davranışlarıyla, zor bir hayatı tercih eder. Genelde Bayanlar Celasun gibi kavgacı gençleri severler. Dizide Akşın karakteri, Celasuna çok aşıktır. Akşın melek gibi bir kalbe sahiptir ve mahallenin bıçkın delikanlısı Celasun a deliler gibi aşıktır.

Senaryo ”Gökhan Horzom” imzalı, Yönetmenliğini ”Sinan Öztürk”ün yaptığı, ÇUKUR dizisi daha ilk bölümlerinden itibaren, yer verdiği müthiş şarkılarla adeta Fenomen e dönüştü. Dizide Celasun karakterine nefes veren, genç kuşağın yıldız oyuncularından Kubilay Aka, sözlerini kendisinin yazdığı ”Gamzendeki Çukur” şarkısını Rock müziğin sevilen ismi Hayko Cepkin’le düet yaparak seslendirdi. 04.05.2018 de video paylaşım sitesi YouTube yayınlanmaya giren bu müzik, çok kısa bir sürede 26 minyon tıklanma (18.06) ile yeni bir rekora koşuyor. Gamzendeki Çukur şarkısı dinlemek için tıklayınız.

Vatanım Sensin Ali Kemal Kim

Kubilay Aka Eskişehir Anadolu Ünv. Havaalanı Yönetimi bölümü mezunudur ve Muğla Milas hava limanında özel bir şirkette çalışırken, Menajer Ufuk Ergin ve Ozan Doğulu nun uçak giriş işlemlerini gerçekleştirirken; Ufuk Ergin kendilerine hava limanı hizmeti veren Kubilay Aka nın ne kadar yakışıklı olduğunu görür ve yaka kartından aldığı ismi kullanarak Instagram’dan Ona şöyle mesaj atar: “Vatanım Sensin” dizisindeki Ali Kemal karakteri için deneme çekimlerine gelirmisin ? Evet her şey O anda başlar. Yani Kubilay Aka nın O andan sonra şansı döner. O anda keşfedilir.

Kubilay Aka Kişisel Bilgiler

Kubilay Aka doğum tarihi : 05.05.1995

Kubilay Aka yaşı : 2017 tarihi itibariyle 22 yaşındadır.

Kubilay Aka nereli : İstanbul

Kubilay Aka burcu : Boğa burcu ünlü erkekler

Kubilay Aka boyu : 1,78 cm

Kubilay Aka kilosu : 76 kg.

Kubilay Aka saç rengi : Siyah

Kubilay Aka göz rengi : Kahverengi

Kubilay Aka Saç Modelleri Resim Galerisi

Kubilay Aka Twitter için Tıklayınız !

Kubilay Aka Facebook için Tıklayınız !

Kubilay Aka İnstagram için Tıklayınız !

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ