Saç Modelleri ve Renkleri

Dalgalı Kısa Saç Modelleri

Dalgalı Kısa Saç Modelleri

Dalgalı şekillendirme ipuçları, yeni saçların şekillendirilmesini çok daha kolay hale getirir. Saçlarına yepyeni bir görünüm isteyen ve saç kesimine henüz karar veremeyenler burada!

Kısa saç stillerinin tadını çıkarın! Yeni sezona yeni bir saç kesimi ile girmek istiyorsanız, saçınızın biraz belki daha fazla kesilmesini istersiniz? Dalgalı saçların varsa, kısa saçların sana çok yakıştığından emin ol. Dalgalı saçlar için kısa saç modelleri, dalgalı saçlar için özel saç modelleri seçtik.

Dalgalı Saçlar İçin Kısa Saç Modelleri 

Pixie kesim

Pixie Kesim Saç Modeli

Pixie Kesim Saç Modeli

Peri saç stillerinin çok modern ve havalı olduğunu düşünüyoruz. Ayrıca cesur bir adım atabilir ve dalgalı saçlarınızı bir peri kesiminde kesebilirsiniz. Asimetrik peri kesimi, dalgalı saçların kıvrımını kontrol ettiği için saçın çok kolay şekillenmesini sağlar. Saçınızın çok kısa olmasını istiyorsanız en iyi seçiminiz peri kesimi olmalıdır.

Yuvarlak Bob Kesim Modeli

Yuvarlak Bob

Yuvarlak Bob Kesim Modeli

Yuvarlak boblu saç modeli, özellikle köşeli özelliklere sahip kadınlar için uygundur. Yuvarlak bob, ön saçın daha kısa ve arka saçın daha uzun olduğu bir saç stiline verilen isimdir. Yuvarlak bobunuzu düzelttikten sonra, kısa saçınızı sallamak ve dalgaları vurgulamak için köpüğü kullanın.

Kısa Bob Kesim Modeli

Kısa Bob Kesim Modeli

Kısa Bob Kesim Modeli

Klasik bir bob’da saç genellikle boyunda biter. Kısa boblar, kılların kulakların üzerinde ve kulakların üstünde olduğu modeller olarak adlandırılır. Dalgalı kısa saç modelleri arasında sevdiğimiz kısa bob saçlar özellikle yuvarlak yüzlere yakışır. Kısa dalgalı asimetrik saç modelleri sadece kısa bir bob için yapılır!

Kaküllü Saç Kesim Modeli

Kakküllü Saç Kesim Modeli

Kaküllü Saç Kesim Modeli

Zaten kısa saçlarınız var ama yine de saçınızı değiştirmek istiyorsanız, saçınızı kesmeye ne dersiniz? Kısa saçları severiz! Saçlarınız dalgalıysa dalgalı saçları tercih edebilirsiniz. Dalgalı saç patlamaları önerisi arasında donuk ve dağınık patlamalar öne çıkıyor.

Önleri Uzun Arkası Kısa Saç Kesimi

Önleri uzun, arkası kısa saç kesimi

Önleri uzun, arkası kısa saç kesimi

Dalgalı saç modellerine sahip kısa saç modelleri için en çok tercih edilen saç modeli şüphesiz asimetrik bir saç modelidir. Önü daha uzun ve arkada daha kısa saçlı saç modelleri, şimdiye kadar gördüğümüz en genç ve en taze saç stillerinden biridir.

Dağınık Dalgalı Saç Modeli

Dağınık Dalgalı Saç Modeli

Dağınık Dalgalı Saç Modeli

Kısa dalgalı saçlarda kullanabileceğiniz en pratik saç modeli dağınık saç şeklidir. Dağınık saç stilleri sandığınızdan daha kolay.

Davetler İçin Dalgalı Kısa Saç Modeli

Davetler için dalgalı kısa saç modeli

Davetler için dalgalı kısa saç modeli

Bob saç stiline sahip olanlar, aceleci bir davete katılırken şık saç aksesuarlarını kullanabilir. saç aksesuarları saçınıza parlaklık katacak.

Dalgalı Kısa Gelin Saçı Modeli

Dalgalı kısa gelin saçı modeli

Dalgalı kısa gelin saçı modeli

Kısa saçlı gelinler için güzel bir önerimiz var! Ön saç tutamını geriye doğru bükün ve ardından bağlayın. Gelin kısa saç modelleri arasında en sevdiğimiz saç modeli budur ve her düğün tarzıyla uyumlu olacaktır. Gelinliğiniz için saçınızın arkasında saç aksesuarları kullanmayı unutmayın.

Dalgalarını Ön Plana Çıkar

Dalgalarını Ön Plana Çıkar

Dalgalarını Ön Plana Çıkar

Dalgalı ve kısa saçlı kişiler buklelere vurgu yaparak saçlarının daha dolgun görünmesini sağlayabilir. Saçınızı yıkadıktan sonra, saçınızı yukarıdan kurutmak yerine aşağıdan saç kurutma makinesini aldığınızdan emin olun. Saçınızın dolgun görünmesi için dışarı çıktığınızda köpük kullanabilirsiniz.

Retro Fönlü Saç Modeli

Retro Fönlü Saç Modeli

Retro Fönlü Saç Modeli

Nostaljik görünümlerden hoşlanıyorsak retro fön saç modeli tam size göre! Saçınızı fön ile kurutmadan önce uygun bir Yağlı Krem uygulayarak saçınızı sıcaktan korumalısınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ