Demet Evgar Saç Modelleri

Demet Evgar Saç Modelleri

Vatanım Sensin Kara Fatma Kim

Değerli Hanımlar bu makalemizde Tiyaro ve Oyunculuğa gönül vermiş bir isim olan Demet Evgar ın saçlarını konu edineceğiz. Demet Hanımla alakalı Google de aratmaya yaptığınız zaman, değişik kıyafetler ve değişik saç modellerine bakmaktan, adeta şaşkına dönüyorsunuz. Çünkü Türkiyede ünlü olmanın hakkını veren çok az insan var. İsmi çok konuşulan erkek veya bayanların saçlarını konu edineceğiz, fakat resimlerini bulamıyoruz çünkü yok. Demet Hanım profesyonel resim konusunda çok iyi. Bu durum Demet Evgar ın işini ciddiyetle yaptığını gösteriyor tabiki.

 

Kanal D ekranlarında yayınlanan ”Vatanım Sensin” de Kara Fatma rolüyle gördük en son Demet Evgar ı. Bir konu yazarı olarak ben Demet Hanım ı, ünlü şarkıcı Lady Gaga ya benzetiyorum. Çünkü ancak Lady Gagayla Türkiyede birisi farklı saç modeli yarışmasına girse, bu isim bence Demet Evgar olurdu. Eğer ünlüyseniz, insanlar sizi merak ediyorsa ve takip ediyorsa; bu konu ile alakalı profesyonel davranmalısınız. Kaliteli resim çekimleriniz, profesyonel resimleriniz olmalı.

Demet Evgarı Yakından Tanıyalım

Manisada dünyaya gözlerini açan Demet Hanım aslen Arnavut kökenlidir. İstanbul Ünv. Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünü bitiren Demet Evgar, öğrencilik yıllarında bir tiyatro topluluğu olan ”Tiyatro Kılçık” da rol almıştır. Kariyeri boyunca ”yardımcı kadın ödülü” ve ”yılın kadın oyuncusu” ödüllerine defalarca hak kazanmıştır. Değişik karakterleri başarıyla oynayabilen usta bir tiyatrocu Demet Hanım. Boğa burcu olması hasebiyle, inatçı bir kişiliği varmış.

 

Demet Evgar, sevgilisi Sertaç Özgümüş’ün mensubu olduğu ve klavye çaldığı Multitap grubuna, albüm yapmak için bir müzik şirketi kurdu.  Multitap Music in ilk albümü olan ”Takım Oyunu” piyasaya sürülmüştür ve ilk kliplerini ”Battaniyem” isimli şarkıya çekilmiştir. Demet Evgar Amerikalı Sean Singer lada ilişki yaşamıştır. Sean Singer, Türkiye Basketbol Federasyonu’nda çalışıyordu.

 

Demet Hanım, yönetmenlik eğitimi gören Yiğit isminde ki kardeşi ve Piçka adında ki kedisiyle birlikte yaşıyor. Fiziğini sürekli tükettiği maydanoz, roka, Limon ve düzenli yaptığı spor a borçluymuş. Müzikle çok yakından alakalı olan Demet Hanım, amatör olarak şarkı söylüyor ve beste yapıyormuş. Demet Evgar ın imaj maker ı, elbiselerinin çoğunu dikken terzisi Annesiymiş. Demet Hanım aile ilişkilerine önem veren bir isim. Dünya sinema eserlerini çok yakından takip ediyormuş.

Demet Evgar Kişisel Bilgiler

Demet Evgar kaç yaşında : 2017 tarihi itibariyle 37 yaşındadır

Demet Evgar doğum tarihi : 19.05.1980

Demet Evgar nereli : Manisa

Demet Evgar burcu: Boğa burcu ünlü bayanlar

Demet Evgar boyu : 1,62 cm

Demet Evgar kilosu : 58 kg

Demet Evgar göz rengi : Mavi

Demet Evgar saç rengi : Kahverengi

Demet Evgarın Sevgilisi: Müzisyen Klavyeci Sertaç Özgümüş

Demet Evgar Twitter için Tıklayınız !

Demet Evgar Facebook için Tıklayınız !

Demet Evgar İnstagram için Tıklayınız !

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ