Saç Modelleri ve Renkleri

Deniz Akkaya Saç Modelleri

Deniz Akkaya Saç Modelleri

Değerli okurlarımız bu makalemizde Deniz Akkaya nın saç rengini ve modellerini konu edineceğiz. Genelde her hangi bir ünlüyü tanıtırken 8 veya 10 resim kulanıyoruz fakat, Deniz Akkaya da bu sayı 15 falan çıktı. Çünkü birbirinden farklı saç modelleriyle adeta bizlere görsel bir şov yaşattı Deniz Hanım. Gerçektende ünlü olabilmenin karşılığını veren nadir isimlerden Deniz Hanım. Çünkü farklı saç modelleriyle ve farklı saç renkleriyle, uğraş gerektiren bu konuda bir emek sarf etmiş. Ayrıca profesyonel çekilmiş fotoları sayesinde de biz moda yazarlarına resim seçerken büyük kolaylık sağlamış.

 

İstanbul Ünv. Amerikan Dili ve Edebiyatı bölümün kazanan Akkaya, mankenlik kariyerine ilk defa 1997 yılında başvurduğu “Best Model of Turkey Yarışması” birinciliği ile başladı. Aynı yıl düzenlenen “Miss Grace of the World” yarışmasında da dördüncü seçilebildi. Giyim sektörünün lideri firmalarının defile, tanıtım ve organizasyonlarında model olarak çalıştı. Deniz Akkayanın sayamayacağımız kadar isimle ilişki yaşamıştır.

 

İlişki yaşadıklarının listesi bir hayli uzundur. Deniz Akkaya’nın İşadamı Efe Önbilgin ile beraberliğinden Ayşe isminde bir çocukları vardır. Tiyatro oyuncusu, dizi film ve klip oyuncusu, işletmeci, iş kadını, modacı, sunucu vb… bir çok özelliği vardır Deniz Akkayının.

Deniz Akkaya kişilik özellikleri

Deniz Akkaya doğum tarihi : 3 Ağustos 1977

Deniz Akkaya kaç yaşında : 2017 tarihi itibariyle 39 yaşındadır

Deniz Akkaya nereli : Aslen Kayserili fakat İstanbulda doğmuştur

Deniz Akkaya boyu : 1,78 cm

Deniz Akkaya kilo : 59 kg.

Deniz Akkaya göz rengi : Mavi

Deniz Akkaya saç rengi : Kahverengi

Deniz Akkaya burcu : Aslan burcu ünlü bayanlar.

Deniz Akkaya sevgilisi – Deniz Akkaya yeni sevgilisi : Gökmen Şeynova, Efor Erkek Giyim’in sahibi Hüseyin Şeynova’nın oğlu.

 

Deniz Akkaya Twitter Hesabı İçin Tıklayınız !

Deniz Akkaya İnstagram Hesabı İçin Tıklayınız !

Deniz Akkaya Facebook Hesabı İçin Tıklayınız !

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ