Derin Talu Saç Modelleri

Derin Talu Saç Modelleri

Derin Talu Hakkında – Derin Talu Kimdir ? – Derin Talu Biyografi

Defne Samyeli’nin güzel kızları Deren Talu ile Derin Talu, adeta birer güzellik abideleri. Sosyal medya üzerinden yaptıkları paylaşımlarla, takipçi sayıları her geçen gün aratan bu iki güzel kızın, fizikleride çok güzel. Üstelik paylaşımlarının bir çoğunu anneleri Defne Hanımla birlikte yapıyorlar. Hangisinin kız çocuğu hangisinin anneleri olduğu bile bazen çok belli olmuyor, çünkü Anne Defne Samyeli de güzelliğiyle genç kızlara taş çıkartıyor.

Derin Talunun bir ablası (Deren) ve birde babasının ikinci eşinden olan ”Su” isminde bir kardeşi vardır. Sunucusu, köşe yazarı, program sunucusu, şarkıcı ve oyuncu olan Annesi Defne Samyeli ile Mimar olan Babası Eren Talu 2011 senesinde boşanmışlardır. Eren Talu, Defne Hanımdan sonra Serap Talu ile evlenmiş ve ”SU” isminde bir kız çocukları olmuştur.

 

Derin Talunun güzelliğini tarif etmek gerekirse, Teomanın şarkısında geçen ” Acıtıyor güzelliğin farkındamısın” veya Murat Dalkılıç ın şarkısında geçtiği gibi ”Biraz kusur ver bari, Olan var Olmayan var – Ayarı yok harbi 40 yılda bir gibisin” sözleriyle anlatmaya çalışabiliriz herhalde. Dedikodulara bakılırsa Hakan Sabancı, Derin Hanımın ablası olan Deren Talu ile karşılaşa bilmek için fırsat kolluyormuş. Yani Hakan Bey, Deren Hanımdan çok hoşlanmış.

Derin Talu Amerikada dünyaya gözlerini açmıştır. Şekilli ve dolgun dudakları ile ve baygın bakışlarıyla ben Derin Talu yu, Türkan Şoray a benzettim. Türk sinemasının sultanı Türkan Şoray a çok benziyor bence Derin Talu.

 

Derin Talu Kişisel Bilgiler

 

Derin Talu doğum tarihi : Eylül 2003

Derin Talu yaş : 14

Derin Talu burcu : Başak burcu ünlü bayanlar

Derin Talu nereli : Annesi Defne Hanım Malatyalıdır.

Derin Talu boy : Tam olarak bilinmiyor ve gelişim sürecinden olduğundan dolayı bir rakam vermek doğru değil. Annesi Defne Samyelinin boyu 1.65 cm kadardır şu anda.

Derin Talu kilo : bilinmiyor veya yaşı genç olduğu için, gelişim sürecinde.

Derin Talu saç rengi : Açık kahverengi

Derin Talu göz rengi : Kahverengi – siyah

Derin Talu sevgili : yok

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ