Didem Soydan Saç Modelleri ve Modası

Didem Soydan Saç Modelleri ve Modası

Didem Soydan’ı Biraz Tanıyalım – Didem Soydan Hakkında – Didem Soydan Kimdir

İstanbulda dünyaya gözlerini açan Didem Hanım, üniversite yıllarında çalıştığı Diesel mağzasında, ünlü modacı ”Ümit Ünal” tarafından keşfedilmiştir. Bir ay sonra yapılacak olan Defile için teklif alır ve çıktığı defilede, tasarımcılar ve fotocuların dikkatini çekerek, yıldızı parlar. Bu defileye çıktığında daha 20 yaşındadır.

 

Şuanda Türkiyenin ünlü Model ve Mankenleri arasındadır. Yunan ve Bulgar göçmeni bir ailenin kızıdır. Şarkıcı Can Bonomo ve Futbolcu Arda Turan ile adı aşk yaşadı söylentileriyle anılmıştır. Şuanda yeni bir Sevgilisi var Didem Hanımın.

En büyük korkularından birisi Karanlıktır ve insanların haklarını ararken asi olmaları gerektiğine inanmaktadır. İtalya da yapılan Uluslararası Calzedonia Summer Show defilesinde boy gösteren ilk Türk Mankenidir.

 

Ünlü Moda dergisi Vogue defilesinde giydiği elbiseler ve saç modelleriyle adeta, saç modeli konusunda gözümüzü doyurdu Didem Soydan. Daha önceki yazılarımda da belirtiğim gibi, ünlü olmak kolay değil ve kesinlikle moda anlamında bunun hakkını vermek zorundasınız. Didem Soydan ünlü olmanın hakkını fazlasıyla çalışarak ve öz veride bulunarak veriyor.

 

Didem Soydanın Tv8 de, ”Magazin 8” e verdiği röportajda, güzel fiziği veya vücut ölçüleri ile alakalı, güzellik sırlarını açıkladı. Güzel fiziğini beslenme alışkanlıklarına borçlu olduğunu ifade eden Didem Hanım, akşam saat 9 dan sonra yemek yememesi ve özellikle Ananesiyle büyümesi geliyormuş. Anneanne ile büyüyen Didem Hanım, hazır hiç bir ürün tüketmemiştir. Endüstriyel gıdalardan özellikle Lise yıllarına kadar Ananesinin evde hazırladığı beslenme çantasıymış. Cilt bakımı ile alakalı, en büyük sırrı sebze suyu ve meyve suyu içmesiymiş. Sebze suyunda kullandığı bitkiler ve meyveler, başlıca: Ispanak, Muz, Çilek, Kale bitkisi, Nar ve diğer mevsim bitkileri – mevsim meyveleri..

 

Didem Soydan Sosyal medyayı çok iyi kullanan ünlüler arasında. Mesela Youtube de moda kanalı açmıştır. Yazımızın en sonunda Didem Soydanla alakalı tüm internet kısayollarını bulabilirsiniz. Didem Soydan makyaj tarifleri, Didem Soydan Güzellik maskesi tarifleri, Didem Soydan Diyet tarifleri, Didem Soydan Makyaj Tarifleri, Didem Soydan Saç Modelleri vb.. konuları işlemektedir.

Didem Soydanın en çok konuşulduğu özelliklerinden birisi de, güzel fiziğini nasıl koruduğudur. Didem Soydan Diyet tarifleri, Didem Soydan Diyet Salata Tarifleri vb….

 

Didem Soydan Kişisel Bilgiler

Didem Soydan doğum tarihi : 01.04.1984

Didem Soydan yaşı : 2017 tarihi itibariyle 33 yaşındadır.

Didem Soydan burcu : Koç burcu ünlü bayanlar

Didem Soydan nereli : İstanbul

Didem Soydan boy : 1,76 cm

Didem Soydan kilo : 57 kg

Didem Soydan göz rengi : Mavi

Didem Soydan saç rengi : Sarı

Didem Soydan Sevgilisi : Erdi Erdoğan (2017 :))

Didem Soydan Saç Modelleri Resim Galerisi – Didem Soydan En Yeni Saç Modelleri – Didem Soydan Saç Rengi –  Didem Soydan Saç Modelleri

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ