Saç Modelleri ve Renkleri

Dilan Çiçek Deniz Saç Modelleri

Dilan Çiçek Deniz Saç Modelleri

Dilan Çiçek Deniz i Biraz Tanıyalım – Dilan Çiçek Deniz Hakkında – Dilan Çiçek Deniz Kimdir ?

Dilan Çiçek Deniz, 1995 yılında Sivas da dünyaya gelmiştir. Dilanın annesi ve babası muallimdir. Annesi ve Babası, Dilan 8 yaşındayken ayrılmışlar. Hayat felsefesi: Güzel bir Bayanın, hem zeki hemde başarılı olabileceğini ispatlamak istiyormuş.

 

Antalya Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki İsmail Baha Sürelsan Konservatuarı’nda (Beste ve sahne sanatları üzerine eğitim veren okul.) 4 yıl oyunculuk eğitimi görmüştür. Lise zamanında yapılan ” Liseler arası tiyatro yarışması” na katılıp oyunculuk ödülünü haketmiştir. Ege Ünv. Turizm Rehberliği Bölümünü okurken, gerçekten istediği dalın ”Karşılaştırmalı

 

Edebiyat” olduğuna kanaat getirip, bu bölüme geçiş yapmıştır. Dilan Hanım, daha 15 yaşındayken “Güneşi Annem Sanırdım” isminde şiir kitabı çıkarmıştır. 2014 senesinde ”Elidor Miss Turkey” güzellik yarışmasına katılıp 2. olmuştur. 2015 senesinde, Miamide düzenlenen ”Kainat Güzellik Yarışması”nda Türkiyeyi temsil etmiştir. 2015 yılında ise ”Pantene Altın Kelebek Ödüllerinde” Yıldızı Parlayan” ödülüne sahip olmuştur.

Dilan Çiçek Deniz Kişisel Bilgiler

Dilan Çiçek Deniz boyu : 1,77 cm.

Dilan Çiçek Deniz kilo : 60 kg

Dilan Çiçek Deniz yaş : 2016 itibariyle, 21 yaşındadır

Dilan Çiçek Deniz nereli : Aslen Sivaslı fakat Antalyada büyümüş.

Dilan Çiçek Deniz burcu : Balık burcu ünlü bayanlar

Dilan Çiçek Deniz doğum tarihi : 29.02.1995

Dilan Çiçek Deniz saç rengi : Koyu Kumral

Dilan Çiçek Deniz göz rengi : Kahverengi

Dilan Çiçek Denizin Sevgilisi : Okan Can Yantır

Dilan Çiçek Deniz Saç Rengi Nedir – Dilan Çiçek Deniz Saç Modelleri  – Dilan Çicek Deniz Hairstyles

Samimiyetle gelecek vadeden, yıldızı hızla yükselen güzel oyuncuların başında geliyor Dilan Çiçek Deniz. Her elinde bir marifet olan, başarılı Bayanların başında geliyor. Dilan Çiçek Denizin meziyetlerine baktığımızda, bir tek Şarkıcılığı yok diye biliriz. Güzel Bayanların altın oranı olan, Oval yüz hatlarına sahiptir. Genelde Uzun saçları tercih etmektedir. Saç modeli olarak uzun dalgalı saçlardan ve hafif kıvırcık saçlardan hoşlanmaktadır.

 

Saç rengi olarak ise çoğunlukla, Koyu kumral olan orijinal saç rengini sevmektedir. Türkiye de bir çok erkeğin beğenisini kazanmış hoş bir Bayandır. Meziyetlerine bakıldığında, ileride kendisinden çokça bahsettireceğe benzemektedir. Bodrum Masalı Su (Dilan Çiçek Deniz) en güzel saç modellerini bu yazımızda bulabilirsiniz.

 

Tescilli Güzel, Model, Şair, Oyuncu, Tiyatrocu Dilan Çiçek Denizin Saç Modelleri Resim Galerisi.

Dilan Çiçek Deniz Facebook İçin Tıklayınız !

Dilan Çiçek Deniz Twitter İçin Tıklayınız !

Dilan Çiçek Deniz İnstagram İçin Tıklayınız !

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ