Saç Modelleri ve Renkleri

Düğün İçin En Güzel Kısa Saç Modelleri

Düğün İçin En Güzel Kısa Saç Modelleri

Kısa saçlı gelinler için bir düğün saç modeli bulmak biraz zor olabilir. Kısa gelin saç modellerini tek tek kontrol ediyor ve favorilerimizi sizlerle paylaşıyoruz. Saç stilini kalıcı kılmak ve düğün boyunca mükemmel görünmek için gelin çantasına saç spreyi eklemeyi unutmayın!

Kısa saç modelleri düğününüzde göz kamaştıracak! Dağınıklık! Tek yapmanız gereken farklı kısa gelin saç stilleri bulmak ve provalar sırasında bu saç stillerini denemek! En sevdiğiniz saç stilinin ekran görüntüsünü almayı unutmayın.

 

1.Su Dalgası Saç Modeli

Su Dalgası Saç Modeli

Su Dalgası Saç Modeli

 

2.Bob Gelin Saçı Modeli

Bob Gelin Saçı Modeli

Bob Gelin Saçı Modeli

Bobo saç stiline sahip olanlar, gelin saçlarını daha şık hale getirmek için modaya uygun saç aksesuarlarını kullanabilirler.

 

3.Küt Saç Modeli

Küt Saç Modeli

Küt Saç Modeli

Düz şekillendirme, gevşek saçlarınızı serin ve karizmatik bir şekilde kullanmak için yeterli olacaktır. Bu saç modeli askısız bir gelinlik ile uyumludur. Saçınızın kabarmasını önlemek için saçınıza uygun Güçlü Saç Spreyleri kullanmalısınız.

 

4.Sarı Saç Modeli

Sarı Saç Modeli

Sarı Saç Modeli

Düğün gününüzde kısa saçlarınızın çekici görünmesi için sarı saç rengini denemeye ne dersiniz? Saçınıza uygun Güçlü Saç Spreyleri kullanmalısınız. Kısa saçlarınızı Kül Sarısı saç rengiyle ön plana çıkarabilirsiniz.

 

5.Hacimli Fön Saç Modeli

Hacimli Saç Modeli

Hacimli Saç Modeli

Düğün için kısa saçlarınızı açık kullanmak isterseniz hacimli ve dalgalı fön modellerini tercih ederek saçlarınızın daha dolgun görünmesini sağlayabilirsiniz.

 

6.Doğal Saç Aksesuarı Modeli

Doğal saç aksesuarı Modeli

Doğal saç aksesuarı Modeli

Kısa saçınıza farklı şekil vermek için el buketine uygun saç aksesuarlarını kullanabilirsiniz. Çiçekli taç, kısa saçlarda iddialı ve havalı görünecek.

 

7.Burgulu Saç Topuzu Modeli

Burgulu saç topuzu modeli

Burgulu saç topuzu modeli

Kısa saçlara bir topuz yapmak zor olabilir. İnce tüylerin topuzdan düşmesini önlemek için bükülmüş topuz modellerini denemelisiniz. Bu şekilde kısa saçlarınız bir gece bozulmadan kalabilir.

 

8.Dogal Bukleler Saç Modeli

Doğal Bukleler Saç Modeli

Doğal Bukleler Saç Modeli

Kısa ve orta saçlı olanlar doğal buklelerle çok güzel görünür. Saç uçlarındaki dalgalar kısa saç stilinin daha doğal görünmesini sağlayacaktır.

 

9.Salaş Topuz Saç Modeli

Salaş Topuz Saç Modeli

Salaş Topuz Saç Modeli

Kısa saçlar için de topuz yapabilirsiniz! Düğününüzde sıkı bir topuz tercih etmek yerine, risksiz topuz modelini deneyin. Önden çıkan kısa saç tutamları saçınıza yıpranmış ve doğal bir görünüm kazandıracaktır.

 

10.Zarif Örgü Saç Modeli

Zarif Örgü Sac Modeli

Zarif Örgü Sac Modeli

Saç bandının etrafına sardığınız örgüler, şık kafa bandının düşmesini ve kısa örgünün bozulmasını önler.

 

11.Saçlarını Yandan Ayrılmış Saç Modeli

Saçları Yandan Ayrılmış Saç Modeli

Saçları Yandan Ayrılmış Saç Modeli

Kısa saçınızın dolgun görünmesi için onu yandan ayırmanız gerekir. Yan bölmelerinizde romantik dalgalar oluşturabilir ve düğününüzde herkesin size hayran kalmasını sağlayabilirsiniz.

 

12.Romantik Saç Aksesuarı Modeli

Romantik Saç Aksesuarı Modeli

Romantik Saç Aksesuarı Modeli

Tüylü, taşlı ve inci detaylı saç aksesuarlarını seviyoruz. Özellikle kül rengi saçları olan kişiler kesinlikle renklerine uygun saç aksesuarları kullanmalıdır.Kül Kahverengi saç rengi bizim için en romantik saç renklerinden biridir. 

 

13- Perçem Kesim Saç Modeli

Perçem Kesim Saç Modeli

Perçem Kesim Saç Modeli

Düğününüzden önce yeni bir saç modeli denemek istiyorsanız saçaklı saç modellerine bir göz atabilirsiniz. Kısa saçlar için yan saçakların olması çok güzel.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ