Dünya Starlarının Bob Saç Kesim Modelleri

Dünya Starlarının Bob Saç Kesim Modelleri

Bob saçlarla ilk karşılaştığımızda birçoğumuz yadırgadık. Dünya starlarında örneklerini gördüğümüz saç tarzını her ne kadar farklı ve şık bulsak da denenebilir bir model olarak görmemiştik bile.

 

Seksi Bob saç modelleri

Seksi Bob saç modelleri

 

Halbuki şimdilerde çok da sıra dışı bir algısı olmayan bu model oldukça şık‚ oldukça tercih edilebilir ve her yaştan‚ her tarzdan bayanların uygulayabileceği modellerin başında yer alıyor.

 

Ünlü Bayanların Bob saç modelleri

Ünlü Bayanların Bob saç modelleri

 

Bob modelde saç kesimini kendinize göre bir tarza uyarlayabilirsiniz. Genel olarak tarzınız eğer biraz marjinal ve farklı‚ biraz aykırı olarak tanımlanabiliyor ise bob model sizler için en farklı modellerini sunuyor. Bildiğiniz gibi bob model saç kesiminde asimetri genel tema. Arkadaki saçlar kısa kesilmiş ve öne doğru uzayan bir yapıya sahip.

 

Eğer buradaki eğimi biraz daha dik ve daha keskin bir geçiş olarak uygularsanız çok daha farklı bir model elde edebilirsiniz. Özellikle genç yaştaki bayanlara yakışabilecek bir model bu kesim.

Seksi Bob saç kesimleri

Seksi Bob saç kesimleri

 

Daha makul ve olgun bireyler için de bob model alternatiflerini içerisinde barındırıyor. Bob modelde biraz önce bahsetmiş olduğumuz saç boyutu geçişleri modelin karakteristiğini doğrudan etkiliyor. Eğer asimetri çok göze batacak şekilde olursa çılgın‚ daha makul ve dengeli bir geçişle sağlanırsa olgun ve şık algısı oluşturuyor. Bu şekilde de her yaştan ve her tarzdan bayana hitap etmiş oluyor.

Asimetrik Bob saç modeli

Asimetrik Bob saç modeli

 

Bob model saç kesimi tercih edecekseniz çok fazla seçeneğe sahipsiniz. Bob modelde kahkül dahi son dönemlerde oldukça popüler oldu. Kahküllerinizi kısa kestirerek alnınızı kapatabilirsiniz. Ancak yüzünüzü açıkta bırakmak istiyorsanız yanlara doğru perçemler şeklinde de kestirebilirsiniz. Bu modeller sizi daha genç ve daha doğal bir görüntüye kavuşturur.

Kahküllü Bob saç modelleri

Kahküllü Bob saç modelleri

Bob model saç kesimleri sadece tek bir uzunluğa hitap etmiyor. Belirli bir uzunluğu olmadığı için birçok farklı bayan tarafından tercih edilebiliyor. Saçınızın uzunluğunu orta boyutlarda da seviyor olabilirsiniz. Bob model sizler için de alternatiflere sahip.

 

Omuz hizasında olan ön kısım arkaya doğru kısalarak devam edebilir. Arkada fazla bir kısalık istemiyorsanız bunu da kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Ancak fazla kısa kesimler olduğunuzdan kilolu görünmenize neden olabilir. Bu yüzden makul düzeyleri tercih etmek daha önceliklidir.

 

Bob Saç Modellerinden Örnekler

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ