Dünyanın En Seksi 17 Kadınının Saç Stilleri

Dünyanın En Seksi 17 Kadınının Saç Stilleri

Sevgili Hanımefendiler bu makalemizde seksiliği ile dünyada adını duyurmayı başarmış 17 dünya güzelinin saç modellerini konu edineceğiz. Aslında bu her ünlü isim için ayrı ayrı konu yapılması gerekir fakat ne sizin nede bizim her ismi ayrıntılı olarak inceleyecek zamanımız yok. Dolayısıyla karma bir liste oluşturduk, biz Kahkül net ekibi olarak bu konuyu hazırlarken oldukça titiz davrandık.

 

Britney Spears saç modelleri

Britney Spears saç modelleri

 

Dünyanın en seksi kadınlarının saç modellerini derlemek oldukça zor tabiki. Milyonlarca resim arasından seçim yapmak başlı başına bir iş. Ağırlıklı olarak Amerikada ki ünlü bayanlar karşımıza çıktı tabiki. Moda denilince ilk olarak, Amerika ülkesi aklını geliyor insanın değil mi. Bunun sebebi bizim Amerika sevdalısı olmamızdan değilde, Amerikanın dünyanın 7 kıtasından biri olmasıdır. Yani oldukça büyük bir ülke ve farklı moda tarzlarıda bir hayli çok. Moda adına bir çok rengi bir arada bulabileceğiniz bir moda yelpazesidir Amerika.

Camila Cabello saç modeli

Camila Cabello saç modeli

 

Biz bu makaleyi hazırlarken daha önce tanımadığımız ünlüler adeta bizi şoke etti. Böyle bir ünlü ismi biz daha önce nasıl görmedik veya keşfetmedik diye kendi kendimize hayıflandık. Fakat dünyada ismini bile bilmediğimiz veya daha önce hiç görmediğimiz çok ünlü ve güzel isimler var. Dolayısıyla bu makalemiz birazda seksi ve güzel isimleri araştırdığımız bir ava dönüştü.

Caroline Wozniacki saç modelleri

Caroline Wozniacki saç modelleri

 

Seksi Bayanların saç modellerini incelediğimiz bu makale aslında saç kritiklerinden oluşuyor. Yani her saç modelini ayrı ayrı eleştiriyoruz veya yorumluyoruz. Dolayısıyla size en yakın, sizi en iyi ifade edecek saç modelini bu ünlü ve seksi bayanların saçlarında bulabilirsiniz. Bir bayanın seksi olması için illaki çokda güzel olmasına gerek yok diye düşünüyorum. Seksilik bir bayanın dış dünyaya saldığı enerji ile alakalı. Seksi bir duruşunuz ve seksi bir elektriğiniz var ise erkekler hemen bu enerjiyi sezinleyecektir.

Carrie Underwood saç modelleri

Carrie Underwood saç modelleri

 

Bu saç modellerine bakarken lütfen bu saç modellerinin ve tercih edilen renklerin bir çoğunun ünlü moda makerlerı veya ünlü kuaförleri tarafından tercih edildiğini unutmayın. Ünlü isimlerin saç modelleri ve saç renkleri genelde moda vizyonerlerinin imzalarını taşımaktadır. Biz bu saç modellerini kritik ederken bile bir çok noktayı gözden kaçırmış olabiliriz. Bu gayet normal. Çünkü bu saç modelleri ve saç renkleri üstün bir akıl tarafından dizayn edilmiştir. Farklı bir saç kesimi, farlı bir saç rengi tonu, farklı bir saç modelini idrak edememiş olabiliriz.

Christina Milian saç modelleri

Christina Milian saç modelleri

 

Seksi sarışın bayanların saç modellerini, Seksi esmer bayanların saç modellerini, Seksi kumral bayanların saç modellerini, Seksi siyahi bayanların saç modellerini ve farklı renk tonlarına sahip seksi bayanların saç modellerinin en başarılı örneklerini bu makalemizde görebilirsiniz. Amerikalı seksi bayanların saç modellerini ve saç rengi tercihlerini de bu yazımızla birlikte inceleyebilirsiniz. Dünya starı seksi bayanların en güzel saç modellerini ve saç renklerini gelin hep birlikte inceleyelim.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ