Ece Okay Saç Modelleri

Ece Okay Saç Modelleri

Ece Okay ı Biraz Tanıyalım – Ece Okay Kimdir ?

Mimar Sinan Ünv. Devlet Konservatuarı oyunculuk bölümünden mezun oldu. Okul öncesi eğitim olarak: Bilsak tiyatro atölyesi ve Tevfik Gelenbe Tiyatrosu’ndan ilk tiyatro öğretilerini aldı. Paris’te Michel Granval tiyatro okulunda oyunculuk, sahneleme ve doğaçlama eğitimi gördü. Ses ve beden kullanımı üstüne, çeşitli workshoplara katılım sağladı.

İstanbul Üniversitesi’nde Dramaturji ve eleştiri yazarlığı bölümünde master yapmış ve maalesef tez aşamasındayken bırakmıştır.
Profesyonel olarak Sadri Alışık tiyatrosu, Hadi Caman, Yeditepe oyuncuları’nda ve Semaver Kumpanya’da oyuncu olarak çalıştı. Yönetmen olarak çalıştığı çocuk oyunu, Polonya Teatr Andersena’da  çeşitli festivallere katılım sağlamaktadır.

1993 yılında Devlet Tiyatrosuna girdiğinde Diyarbakır ve İstanbul D.T ‘de kadrolu oyuncu olarak çalıştı. Devlet Tiyatrosu’ndan ayrıldıktan hemen sonra, Ergün Işıldar ile kurduğu Tiyatro Liman’da Fransızca’dan çevirdiği “Ödül” adlı Piyesi yönetti. Halen İstanbul Şehir Tiyatrosu’nda yönetmen ve oyuncu olarak görev almaktadır.

Akademi İstanbul’da diksiyon eğitimi verdi. Bilgi Üniversitesi kapsamında, Bilgi Eğitim ve Santral İstanbul eğitim merkezlerinde, uzun yıllar: diksiyon ve oyunculukta doğaçlama dersleri, Etkili konuşma, nefes-ses kullanımı eğitimlerini öğretti. Romandan oyunlaştırma çalışmaları, Reklam seslendirme, Fransızca’dan oyun çevirileri yapmakta ve dizi oyunculuğunu sürdürmektedir.

Ece Okay Kişisel Bilgiler

Ece Okay doğum tarihi : 26 Eylül 1966

Ece Okay yaş : 2017 tarihi itibariyle 50 yaşındadır.

Ece Okay burcu : Terazi burcu ünlü bayanlar

Ece Okay nereli : İstanbul

Ece Okay boy : 1,67 cm

Ece Okay kilo : 61 kg

Ece Okay göz rengi : Kahverengi

Ece Okay saç rengi : Siyah

Ece Okay Saç Modelleri Resim Galerisi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ