En Çok Tercih Edilen Moda Ombre Saç Renkleri

En Çok Tercih Edilen Moda Ombre Saç Renkleri

Tercih Edilen Ombre Saç Renklerinden Siyah ve Sarı Saça Uygulanabilen, Trendine Ulaşır Ombre Saç Renklerini Genç ve Orta Yaşlı Kadınlar için Konumuzu Derledik.

Son dönemlerde trend ve kadınlar tarafından çokça kullanılan ombre saç renkleri, özel olarak saçlarının tümünü boyamak istemeyen ve natürel yapısı ile güzel bir görünüm elde etmek isteyen genç ve orta yaşlı bayanların seçtiği saçları yarı yarıya veya istediğimiz kadar boyama methodlarındadır. Bunu yaparken saçlarımızın dip kızımlarını koyu olarak ve aksine uç kısımlarını ise açık saç rengi tonlarına güzel bir geçiş yaptığı saçlarla natürel olarak saçların renginin kırılması açılması gibi bir görünüm sergiler.

 

Doğal saç rengimizden 1 veya 2 ton açık renkleri Ombre methodu denilen yöntem ile saçların uç kızımlarından başlayarak diplere doğru boyama işlemine denir. Ombre saç boyama methodu ile natürel ve havalı bir görünüm ana amaç olarak belirlenir. Fakat ombre saç renkleri diyince sadece natürel bir görünüm ile ve buna dikkat ederek uygulanmaz. Farklı tiplerde ombre saç renkleri saçlarınızda yapılabilir.

 

Örnek olarak uçları koyu fakat dipleri açık renklerde tam tersi ombre saç renk modelleri bazı kadınlarda görmekteyiz. Uç kısımları mavi renkte ve yeşil renklerde, mor, pembe gibi renkler kullanılarak yeni renklerde ombre yöntemi yapılabilir. Saçlarımız da dip kısımlarda koyuya çalan renkler çıkmış gibi bir görüntü oluşturulabilir. Bu kadınların tercihine ve zevkine göre değişebilir. Fakat bizimde favorimiz doğal bir görüntü ile bunu sağlamak ana saç rengimizden 1 veya 2 ton açık renklerde yapılan ombre saç renkleri dir.

 

Özel olarak uzun saçlara sahip kadınlara çok yakışan ombre saç renklerinden, kadınların en çok tercih ettiği renkler; saçların uç kısımlarında gümüş ve beyaz renklerdeki ombre saç tercihleridir. Bu güzel saç renklerine mor ve lila ombre renkleride ekleneceği kaanatindeyiz.

 

Evimizde kendikendimize ombre yöntemini saçlarımızda uygulama yapabilirmiyiz. Bu sorunun cevabı olarak kendine güvenen kadınlara cevamız; taki bi yapabilirsiniz. Gerekli ombre setlerini satın alarak basit bir şekilde saçlarıza ombre methodunu uygulama yapabilirsiniz. Ombre setlerinin içersisinden çıkan ombre fırçası ve ombre boyası ile bütün saç renkleri için istediğiniz saç rengi tonlarında ombre saç boyama çalışması yapabilirsiniz. Setin içerisindeki küçük el kitaplarında ombre adımlarını eksiksiz yaparak bunu pekala sizde yapmanız mümkün. Bu şekil de yaparak Ombre saç uygulaması için vereceğiniz ücret de size kalmış olacak.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ