En Güzel 15 Bulgar Kadını ve Saç Modelleri

En Güzel 15 Bulgar Kadını ve Saç Modelleri

Bulgarlar neşeli, aktif ve güzel insanlardır. Güzellik yarışmalarında Slav halklarını yeterince temsil ediyorlar. Ve en önemlisi, güzel Bulgarlar daima hayranlık uyandırırlar. Bulgaristan’dan gelen kızlar ve kadınlar , Slav halklarının özelliklerini taşıyor. Ve çoğu standart özelliklere taşırlar. Fakat, insanların aktif göç etmesi, insanların bir ülkeden diğerine sürekli hareket etmesiyle birlikte, Bulgar kızlarının güzellikleri daha çok çeşitlilik kazanmaktadır.

Bulgaristan’dan gelen kadınların güzellikleri, Bulgarların tipik figürleri yeterince çekicidir, ana hatlarıyla bir gitara benzemektedirler. İnce bir bel, güzel bir göğüs ve lüks kalça bölgesi. Güzel Bulgarların ince kemikleri, uzun kolları var, kafatasının güzel bir şekline sahipler. Diğer Slavlarla karşılaştırıldığında, kızlar harici olarak daha zarif, daha narindir. Bu kişilerin temsilcileri arasında kırılgan, minyatür birçok kız var. Aşırı kilolu tam kadınlarla nadiren karşılaşıyorsunuz.

Bulgariklerin kendilerini beslenmeye sınırlama getirmeksizin, diyetlere başvurmaksızın güzel, zarif bir figür tutmaları ilginçtir. Her ne kadar Bulgar mutfağı, sebze ve meyvelerden yapılan çok sayıda yemekle ayırt edilse de. Güzel Bulgarlar , hem düz hem de dalgalı muhteşem saçları ile gurur duyuyorlar . Çoğu kız koyu kestane veya siyah saçlara sahip.

Bulgar şehirlerinin sokaklarında hem sarışın hem de kafa kızlarla tanışabilirsiniz. Ayrıca onlar için karakteristik cilt özelliği: köpükle gelen sağlıklı taze ve pürüzsüz bir ciltdir. Bulgaristan, mükemmel bir iklime sahip olup, çoğu yerde yüksek nem mevcut olup cildi nemlendirmek için iyi bir tercihtir. Modern Bulgarlar , güzelliklerini korumak için iyi kozmetik kullanan, yeni kozmetik işlemleri olan görünümlerine dikkat ederler. Ancak kozmetik olmadan parlak ve çekici görünebilirler, çünkü bu rahat bir iklim, faydalı mutfaklar, vitamin bakımından zengin, bol güneş ışığı bu işi kolaylaştırıyor.

Doğanın ve yaşam biçiminin karakteristikleri Diğer Avrupalılar gibi, modern Bulgarlar da çok aktifler. Erkekleri ilginç ustalar ve Onlarla süper bir kariyer inşa edebilirsiniz. En çarpıcı güzellikler arasında çeşitli hobileri vardır Bulgarların. Fakat aynı zamanda, Bulgar kadınları, ailedeki geleneksel ilişkiyi koruyan eş, anne ve kız rolünden çok sorumludur. Genç kızlar aktif olarak spor, gezi, turizm severler. Birçok Bulgar güzeli, sinema dünyasının temsilcisi, gösteri dünyası işi, ünlü modeller olarak görev yapmaktadır. Muhteşem, kendinden emin kadınlar, büyüleyici ve karizmatiktir. Bulgaristan , Balkan Yarımadası’nın doğu kısmının% 20’sinden biraz daha fazlasını işgal ediyor. UNESCO tarafından korunan eşyaların sayısı bakımından Bulgaristan , Yunanistan ve İtalya’dan sonra dünyada 3. sırada yer alıyor. Bulgarlar, Hıristiyanlığı kabul eden Slav halklarının ilkidir. Bulgarlar ( Bulgar kadınları ve kızları ) Balkan ve Slav halklarından en güzelleri arasındadır. En tanınmış en güzel 15 Bulgar kadınını seçerken: tanınmış Bulgar aktristler, ünlü Bulgar modeller, Bulgar güzellik kraliçeleri, Yurt dışında yaşayan Bulgar kökenli ünlü güzellerden seçtik.

1. Nina Dobrev. 

Bulgar-Kanadalı oyuncu, model.  9 Ocak 1989, Sofia, Bulgaristan doğumludur. Kanadalı Bulgar kökenli oyuncu, model ve jimnastikçidir. Rol aldığı filmler başlıca: “Roommate”, “Vampire Diaries”, “Arena”, “Sessiz olmak güzel” vb.

En güzel Bulgar kadınları, Nina Dobrev

En güzel Bulgar kadınları, Nina Dobrev

2. Silvia Ranguelova.

14 Kasım 1983 Sofia, Bogaria doğumludur. “Chase” Filmiyle tanınan Bulgar modeli ve oyuncudur.

En seksi Bulgar kadınları, Silvia Ranguelova

En seksi Bulgar kadınları, Silvia Ranguelova

3. Nikoleta Lozanova.

30 Kasım 1987 Sn Plovdiv, Bulgaristanda dünyaya gözlerini açmıştır ünlü Bulgar modeli. Ünlü erkek dergisi FHM, Maxim ve Playboy için pozlar vermiştir.

En güzel Bulgar kızları, Nikoleta Lozanova

En güzel Bulgar kızları, Nikoleta Lozanova

Bulgaristanın en güzel kızlarını Resim galerisinden takip etmeye devam ediniz, Lütfen. Milyonlarca Resim arasından en güzellerini seçerek oluşturduğumuz bu resim albümü, siz değerli okurlarımız hoş dakikalar geçirsin diye yapılmış bir zahmettir. Lütfen yorumlarınızı da eksit etmeyiniz. En çok beğendiğiniz modeli belirtirseniz eğer, O model veya güzel hakkında daha özel bir çalışma yaparız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ