En Güzel Saç Modelleri Tam 12 Farklı Saç Modeli

En Güzel Saç Modelleri Tam 12 Farklı Saç Modeli

Kadınlar için 30 farklı en güzel saç modelleri. Her tarz ve her zevk için birbirinden farklı saç modelleri. Bu modellerden kendinize uyan ve stilinizi yansıtacak olan modeli seçerek tarzınızı oluşturabilirsiniz.

 

En Güzel Saç Modelleri : Klasik Tarzlar

Bayan saç modellerinde bazı modeller devamlı olarak popülerliğini sürdürürken bazıları ise zaman zaman moda zaman içerisinde de demode olabilmektedir. Eğer klasik modelleri tercih ederseniz uzun yıllar boyunca bu saç modelini devamlı olarak kullanabileceğiniz gibi zahmetsiz bir şıklığı da yakalamış olacaksınız.

Klasik Saç Modelleri

Klasik Saç Modelleri

 

Farklı ve Popüler Saç Modelleri:

Ancak saç modeli değiştirmekten hoşlanıyor ve trend modelleri de uygulamayı seviyorsanız daha farklı ve popüler modelleri de tercih edebilirsiniz. Şimdi en güzel bayan saç modellerine biraz daha detaylı olarak değinelim.

 

En Güzel Küt Saç Modelleri

Öncelikle son yıllarda trendler arasında yer alan ancak diğer taraftan da aslında klasik bir görünümü de çağrıştıran küt saçlar fazlası ile moda oldu. Dilerseniz kulak hizasına kadar gelebilecek kısalıkta, dilerseniz de kulak hizası ya da omuz üzerinde bitecek kadar uzayan saçlarınızda dümdüz bir kesim yapabilirsiniz.

 

Küt ve Kahkül Saçlar

Küt saç modeli aslında çok klasik ve her zaman olan bir model olmakla birlikte son bir iki sezondur en trend saç modeli olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu saç modeli ayrıca kullanım kolaylığı olarak da çok cazip bir model. Kısa ve küt saçlarınızı güzel bir düz model yaparak her türlü ortama girebilir ve her türlü görünüm ile kullanabilirsiniz.

 

Zahmetsiz bir şıklık için ideal bir model olduğunu söyleyebiliriz. Diğer taraftan küt saç modelinde farklı bir dokunuş yapmak isterseniz bu kez de kahkül tercihinde bulunabilirsiniz. Bu sizi daha da farklı bir görünüme kavuşturacaktır.

 

En Güzel Örgülü Saç Modelleri

Bayanlar tarafından beğenilen saç modellerinden bir diğeri ise örgülü modeller. Örgüler hem kısa hem de uzun saçlarda kullanılabilecek bir saç modeli. Hem günlük hem de özel günlerinizde örgülü bir saç modeli ile çok şık bir görüntü yakalayabilirsiniz. Örgüler saçlara kazandırdığı romantik görünüm ile her türlü ortamda sizi şık ve alımlı gösterecektir. Örgülü saç modelleri için birbirinden farklı örgü teknikleri mevcut.

En Güzel Örgülü Saç Modelleri

En Güzel Örgülü Saç Modelleri

Eğer kısa saçlara sahipseniz mesela yukarıdan artımlı olarak yapılan Hollanda örgüsü modeli size hitap edebilir. Bu sayede kısa saçlara değişik bir hava katılmış olacaktır. Ancak uzun saçlarda çok daha fazla alternatif bulunuyor. Balıksırtı saç modeli ile günlük hayatta çok hoş görünebilir daha farklı örgü modelleri ile de özel günlerinizde kullanabilirsiniz.

 

En Güzel Asimetrik Saç Modelleri

Bayan saç modellerinde en beğenilenlerden bir tanesi de asimetrik modeller oluyor. Asimetrik kesimler bu modeller için bir zemin hazırlıyor. Özellikle kısa boydaki saçlar için bu asimetri çok iddialı bir görüntü veriyor. Ancak uzun saçlarda da asimetrik görüntüler yakalamak mümkün.

En Güzel Asimetrik Saç Modelleri

En Güzel Asimetrik Saç Modelleri

Örneğin dalgalandırılmış saçlarınızı abiye bir elbise ile kullanacaksanız bir taraftan tamamen başınıza yapışacak şekilde sabitleyebilirsiniz. Bu sayede klasik ve demode bir görüntü yerine çok daha farklı ve iddialı bir görüntü yakalamış olacaksınız. Sıradanlıktan uzaklaşmak isteyenler için bu asimetri teknikleri çeşitlendirilebilir.

En Güzel Saç Modelleri

En Güzel Saç Modelleri

 

 

En Güzel Saç Modelleri

En Güzel Saç Modelleri

 

En Güzel Saç Modelleri

En Güzel Saç Modelleri

 

En Güzel Saç Modelleri

En Güzel Saç Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ