Saç Modelleri ve Renkleri

En Güzel Trend Erkek Saçı Modelleri ve Modası

En Güzel Trend Erkek Saçı Modelleri ve Modası

Bu yazımızda sizler için sezonun trendi erkek saç kesim modellerini sizler için derledik.

Saç, kadınlar için önemli olduğu kadar erkekler için de çok önemlidir.

Erkekler için saç her zaman her şeyden önce gelir. Kıyafetlerden ziyade en çok saçlarımıza önem veririz.

Saçlar biz erkeklerin makyajıdır diyebilirim. Yaz aylarının gelmesi ile birlikte saçlarda yeni modellerde artık gün yüzüne çıkıyorlar.

Son zamanlarda gerek çevremizde olsun gerek sosyal medyada olsun karizmatik saç modellerine oldukça rastlamaktayız.

En Güzel Erkek Saçı Modelleri

 

  • David Beckham sayesinde, arkaların ve yanların kısa, üst saçın uzun bırakıldığı modele rastladık. Bu model erkekler için oldukça tercih edilmektedir.
  • Uzun ve öne doğru sarkan   ve hafif açılı kesilmiş saç modeli, değişik tarzlarda kullanılabilmesi ile birçok erkeğin tercihi arasındadır.
  • Asimetrik perçem şekilde ve açılı kesilmiş saçların en güzel yanı da tüm yüz hatlarını ortaya çıkarmasıdır. Özellikle de yuvarlak yüz tipine sahip erkekler için bu model harika durmaktadır. Perçemlerinizi ya kahkül gibi suratınıza düşecek şekilde kullanabilirsiniz ya da havaya dikebilirsiniz.
  • Klasik erkek saç modellerinden biri de yan saçların kısa, üst saçların uzun bırakıldığı modeldir. Bu şekil saçları taramanıza gerek de duyulmuyor, elleriniz ile saçlarınızı düzeltebilirsiniz.
  • Dağınık saçlar da her zaman ön plana çıkmıştır. Bu model uzun saçlı erkeklere harika durmaktadır.
  • Eğer saçınızı sıradan modelden ziyade iddialı şekilde kestirmek istiyorsanız alttan yapılan kesimleri deneyebilirsiniz.
  • Genelde tüm saçın kısa bırakıldığı model, kolay şekillendirilmesi sayesinde her zaman erkeklerin tercihi arasındadır.

 

En Farklı Erkek Saçı Modası ve  Modelleri

Moda erkek saç modelleri artık moda yazalarlarının yazılarında yer almaya başladı. Bizde sizlere en trend erkek saç modelleri için bir galeri oluşturduk herkes bu modellerden yararlanmalı bizce…

En çok tercih edilen saç modelleri arasında uzun saç modelleri favoriler arasında, yanları kısa üstleri uzun saç modelleri en çok terciglh edilenler arasında özellikle gençler bu tarzı takip ediyorlar… Yetişkinler için vazgeçilmez olan kısa erkek saç modelleri çok tercih ediliyor.

Erkeklerin genelinde olan saç dökülmeleri nedeniyle yetişkin erkekler kısa saç modelleri tercih ediyor ve sakalları ile kendilerine tarz oluşturuyorlar. Saç ile beraber kombinlenen sakallar hem erkekler tarafından hemde bayanlar tarafından oldukça seviliyor…

Bu yazılara da bakın:

Üç Numara Erkek Saç Modelleri

Fi Deniz – Mehmet Günsür Saç Modelleri

Resimli Saç Modelleri – Rob Ferrel

En Yakışıklı 21 Yabancı Futbolcunun Saç Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ