En Seksi 11 Bayanın Saç Modelleri

En Seksi 11 Bayanın Saç Modelleri

Magazin haberlerinde veya gerçek hayatta karşılaşmışsınızdır mutlaka. Adam güzel karısını çirkin diye bileceğimiz bir kadınla aldatır. Peki bu adam güzel karısını bu çirkin kadınla neden aldata bilir diye hiç düşündünüz mü? Bazı kadınlar güzelliklerinde ki noksanlıklarını cazibeleri ile ve seksilikleri ile dolduruyorlar. Yani demek oluyor ki, her bayan aslında seksi değildir. Veya güzel olan her bayan aynı zamanda da seksi değildir. Cazibe ve seksilik kavramları tamamen bireylerin kendi tercihidir.

Hunter McGrady saç modeli

Hunter McGrady saç modeli

Yaradılıştan gelme bir güzelliğiniz var ise, siz aynı zamanda da çok seksi değilsinizdir. Bayanları kadınsı yapan hal ve hareketleri veya davranışları vardır. Bir bakışınız sizi her zamankinden daha fazla dişi yapabilir veya güzel düşünülmüş bir saç modeli ve saç rengi ile erkeklerin tüm ilgi ve alakasını üzerinize çekebilirsiniz. Burada ki püf nokta, sizin ne kadar kadınsı ve seksi olma arzunuzdur. Herhangi bir adım atmadan kendi halinize seksi ve kadınsı olamazsınız.

Amerikalı seksi bayanların saç modelleri. Amerikalı seksi bayanlar, aynı Amerikan arabaları gibi gösterişli varlıklardır. Yani manda kasa diye hitap edilen araba modellerine benzerler. Amerikalı erkekler ağır siklet ve gözleri olabildiğince dolduran bayanlardan hoşlanmaktadırlar. Güzellik anlayışı ülkeden ülkeye farklılıklar gösterir. Amerikalılar gösterişli bayanları daha çok seksi bulurlar mesela.

Gisele Bundchen saç modeli

Gisele Bundchen saç modeli

Her şeyiniz yerinde. Olabildiğince anadan doğma bir güzelliğiniz var ve modayı yakındanda takip edebilecek ekonomik gücede sahipsiniz. Bunların hepsi tek başına seksi olabilmek için yeterli değil, inanın buna. Mutlaka seksilik konusunda dış dünyaya mesajlar vermelisiniz. Enerjinizi yansıtmayı iyi bilmelisiniz. Bu resimdeki bayan gibi, bir öpücük hareketi ile erkelerin kalbini çalmayı becerebilmelisiniz.

Günümüzde bir çok güzel bayan eşi tarafından aldatılmaktadır. Peki bu eşleri aldatmaya yönelten maymun iştahları mı yoksa güzel partnerlerinin kendilerine olan aşırı güvenleri mi? Bence bazı kadınlar kendilerine aşırı güveniyorlar ve sonunda ise aldatılıyorlar. Bir kadın ne kadar güzel olursa olsun her zaman değişikliğe açık olmalıdır. Çünkü erkekler her sofrada aynı yemeği yemekten çabuk sıkılan varlıklardır. Dolayısıyla bayanlar modayı yakından takip etmeli, saç modelini ve saç rengini kendini yansıtan tercihler yapmalı, bakımlı olmalı ve fantazi dünyaları her daim farklılık göstermelidir. Yani erkeğini sürekli elde etme çabası, kendine bağlama gayreti taşımalıdırlar.

Seksi bayanların saç modellerini işlediğimiz bu yazımızda, ilk önce seksilik nasıl elde edilir? Bir bayan nasıl seksi olabilir sorularını cevaplamalıyız. Bayanları seksi yapan faktörler – Seksi Bayanların Özellikleri:

  • Seksi bayanların kendilerine has bakışları vardır,
  • Seksi bayanların kendilerine has davranış özellikleri vardır. Kibar olmak veya cilveli olmak gibi. Seksi bayanları bir birinden ayıran davranış kalıpları vardır. Seksi bayanalar bu davranış kalıplarını oluştururken, kendilerine en yakın davranış rollerini seçtikleri için, bu davranış kalıplarına uyarken, zorlanmazlar.
  • Seksi bayanlar modayı takip ederler. Seksi bir bayan moda elbiseleri giyer, moda olan saç modellerini ve renklerini tercih eder. Yani çağın gerisinde kalmaz her zaman yaşadığı zamanla birlikte hareket eder. Bir bayanın marjinal bir saç rengi tercih etmesi Onun, modayı takip ettiğinin kanıtıdır.
  • Seksi bayanlar bakımlıdır. Seksi bayanlar cilt bakımına ve saç güzelliğini önemserler.
  • Seksi bayanlar makyajı nasıl kullanacağını çok iyi bilirler. Yerinde bir makyajın kendilerini nasıl kurtaracağını keşfetmiş akıllı insandır, seksi bayanalar.
  • Seksi bayanlar sosyal varlıklardır. Televizyon, magazin, edebi eserler ve spor hakkında bilgileri vardır. Hayattan bihaber yaşamazlar.
  • Seksi bayanlar sporcudur. Dünyanın en seksi bayanlarının ortak özellikleri, formlarını korumak için sürekli spor yaptıklarını görürsünüz.
  • Seksi bayanalar kibar ve naziktirler. Yüzlerinde ki sinir ve öfke ibaresinin tüm güzelliklerini götüreceklerini bilirler.
  • Seksi bayanlar cazibeli ve birazda esrarengizdir. Kimsenin bilmediği farklı bir yaşamlarının olduğu imajını sergilerler. Özellikle erkeler bu özelliklerinden dolayı, seksi bayanları yakından tanımak ve elde etmek isterler.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ