En Sevimli Örgü Topuz Saç Modelleri ve Modası

En Sevimli  Örgü Topuz Saç Modelleri ve Modası

Yılın En Sevimli Örgü Topuz Saç Modellerini Bu Makalemizde Örgü Saçları ve Topuz Modellerini Seven Kadınlar için Özellikle Paylaştık.

En yakın arkadaşınız evleniyor mu? Bir geline sağdıçlık mı yapacaksınız, kına gecesinde size rahat ve pratik bir saç modeli lazım, örgü ve topuz saç modelleri tamda şuanda size göre en ideal ve şık saç modeli seçimidir. Kadınlar bu tarz kına geceleri, düğünlerle ve davetler de en şık kendilerinin olacağını hayal ederek hazırlanır. Fakat bu gibi zamanlarda pek de zaman olmadığından saçlar hep sona kalır ve zor bir modeli yaptırmak sizin için hem pahalı hemde zor olabilir. Bu yüzden evde yapabileceğiniz kolay örgü ve topuz saç modelleri ile abiyelerin iz içerisinde gayet şık duracaktır.

 

Boho Stilinden esinlenilmiş yarım topuz saç modeli;

Bu saç modeli en basit örgü saç modelidir, fakat gerçekten çok havalı duruyor. Her ne kadar Lob saç kesimi kadınlarda kullanmaya çalışsa da, uzun saçlara sahip kadınlar için tasarlanmış bir saç modelidir. Eğer düğününüzü tekrardan yapmayı düşünüyorsanız bu örgü saç modelini yaz ayında bir kır düğünü olarak yapmalısınız ki bu saç modelinin de doğası bu zaten. Takı ve bazı saç aksesuarları kullanarak saç modelinizi stil sahibi yapabilir ve diğer kadınlardan farklı olabilirsiniz. (Aşağıdaki Galerideki 4. saç modeli)

 

Çifte Örgülü Taç Saç Modeli;

Kafanızda sanki bir taç varmışcasına bir hava yaratan bu çift örgü saç modeli, gerçekten görenleri bir daha baktırabilecek bir auraya sahip bir modeldir. Eğer saç örgüsünü güzel bir şekilde becerebiliyorsanız balık sırtı gibi örün ve Hollanda büküm ile kafanıza sanki bir saç takıyor gibi sarın. Yanlardan birer tutam saç da bırakırsanız size ayrı bir hava katabilir. (Aşağıdaki Galerideki 5. saç modeli)

 

Aşık Edesi etkisi olan Yüksek Topuz Saç Modeli;

Kadınlar tarafından çokça tercih edilen yüksel topuz saç modeli türlerini gerçekten yapması çok basit bir o kadar da şık ve havalı, özellikle erkeklerin en çok beğendiği saç modellerinden diyebiliriz. Uzun ve orta saç kesimlerine sahipseniz bu saç modelini mutlaka denemelisiniz. (Aşağıdaki Galerideki 1. saç modeli)

 

Kısa Saç Kesimlerine Burgulu Alçak Topuz Modeli:

Kim demiş topuz modeli her zaman uzun ve orta saç gerektirir diye. İşte kısa saçlarınıza uygulayacağınız zarif ve şık bir saç modeli. (Aşağıdaki Galerideki 9. saç modeli)

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ