Eşarp Bağlama Teknikleri, Videolu Anlatım

Eşarp Bağlama Teknikleri, Videolu Anlatım

Eşarp kullanan Bayanlarımızı da unutmadık, Kahkül net ekibi olarak, eşarp kullanan bayanların işini kolaylaştıracak teknikleri araştırdık ve en çok beğendiğimiz youtube videolarını sizlerin beğenisine sunduk. Eşarp kullanarak da modayı takip edebiliriz veya eşarp kullanarak da oldukça şık görünebiliriz.

Fakat eşarp kullanarak şık görünmek istiyorsak mutlaka eşarp bağlama tekniklerini öğrenmeliyiz. Eğer iş kadını isek veya çalışan bir bayansak, mutlaka pratik eşarp bağlama tekniklerini de öğrenmeliyiz. Pratik eşarp bağlama teknikleri bize zaman kazandıracaktır.

 

Eşarp üzerine üretim yapan veya tesettürlü giysiler üreten önemli firmalar, eşarp bağlama teknikleri hakkında profesyonel videolar çekmişler. Bu firmalardan birisi de ”Armine”. Armine Eşarp Bağlama Modelleri başlıklı video serileri var.

 

Eşarp bağlama teknikleri ile ilgili profesyonel video çeken bir diğer firmada ”Modanisa”dır. Modanisa Eşarp Bağlama Modelleri diye başlık atarak yayınlamışlar videolarını.

”Sefamerve” tesettür firması da Sefemerve Eşarp Bağlama Modelleri diye videolar yayınlamışlar. Profesyonel çekim bu eşarp bağlama tekniklerini analatan videolar oldukça kıymetli videolar. Çünkü bu videolar sayesinde tesettürlü bayanlarımız daha şık oluyorlar ve sosyal hayata daha güçlü entegre olabiliyorlar.

 

”Zühre” tesettür firması da, Zühreden Eşarp Bağlama Teknikleri başlıklı videolar çekmiş ve youtube den yayınlamış. Oldukçada fazla seyredilmiş videoları. Değişik eşarp bağlama tekniklerini ancak bu videolar sayesinde öğrenebilirsiniz.

Kare eşarp bağlama modellerini, şal eşarp bağla modellerini, şık eşarp bağlama modellerini, büyük eşarp bağlama modellerini, yeni eşarp bağlama tekniklerini, en yeni eşarp bağlama modellerini Kahkül net farkıyla takip ediniz. Eşarp bağlama teknikleri hakkında güzel videolar çeken bir diğer büyük firma ise ”Aker” tesettürdür. Özellikle, ”Aker İpek Eşarp Bağlama Tekniği” başlıklı videosu çok hoşuma gitti.

 

Eşarp ile çekilmiş bu videolarda: Yüz şekillerine göre eşarp bağlama tekniklerini de araştırabilir ve öğrenebilirsiniz. Yuvarlak yüzlü bayanlara yakışan eşarp bağlama tekniklerini, kare yüzlü bayanlara yakışan eşarp bağlama tekniklerini, üçgen yüz şekline yakışan eşarp bağlama tekniklerini, kare yüzlü bayanlara yakışan eşarp bağlama tekniklerini, uzun yüzlü bayanlara yakışan eşarp bağlama tekniklerini, Oval yüzlü bayanlara yakışan eşarp bağlama teknikleri gibi değişik yüz şekillerine göre Eşarp nasıl bağlanır sorusunu bu videolar sayesinde zorluk çekmeden öğrenebilirsiniz.

 

Tabi ki yüz şekline göre eşarp nasıl bağlanır sorusunu cevaplamak için, ilk önce yüzünüzün hangi şekilde olduğunu tespit etmeniz gerekir. Yüz şeklinizi tespit edebilmek için aynanın karşısına geçin ve yüzünüzün uç noktalarına dek gelen yerleri aynada işaretleyin. İşaretlediğiniz noktalar size mutlaka geometrik bir şekil çıkaracaktır. Çıkan bu geometrik şekil sizin yüz şeklinizdir.

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ