Esmer Tenlilere Yakışan Uyumlu Saç Renkleri

Esmer Tenlilere Yakışan Uyumlu Saç Renkleri

Esmerlere Yakışan  Saç Renklerini ve Esmer Tene Sahip Ünlülerin Saç Rengi Tonlarını daha çok siyah, bal, küllü ve kızıl kahverengi, koyu küllü, orta küllü renkleri ile Ombre Saç renklerini Yazımız da Sunduk.

Esmer tene sahip bayanlara göre trend saç rengi tonları yine geçen senede olduğu gibi kumral saç rengi tonları,küllü saç rengi tonları ve koyu saç renkleri komple boya veya Ombre veya Balyaj renkleri olarak kullanabiliriz. Eğer esmer tenliyseniz bal köpüğü ve kızıl saç tonları ile saçlarınıza kesinlikle herhangi bir şekilde uygulatmayın.

 

Esmer ten olarak diğer tenlere göre daha çok belirgin olduğundan ve son derece canlı durduğundan bal köpüğü ve kızıl saç rengi tonlarını kullanırsanız saçınızın rengi geri planda duracaktı ve ten renginiz ortaya çıkacaktır. Esmer tenlere giden saç renklerini aşağıda açıklamaları ile birlikte yazdık ve galerimizde sizler için esmer tenlilere en çok yakışan saç renklerini, fikirlerini ve modellerini esmer kadınlar için derledik.

 

Esmerlere Kestane Kahverengi Saç Rengi Tonları;

Kahve gözlere ve esmer bir tene sahip bir kadınsanız kestane kahverengi esmer tene çok güzel giden saç renkleri arasındadır. Esmer ünlülerden bir çok ünlü kadınlar bu saç rengi tonlarını kullanmaktadır. Kestane kahverengi saç renkleri ile neredeyse bir saç rengi tonu da çikolata kahverengidir.

 

Esmerlere Yakışan Siyah Saç Rengi Tonları;

Esmer tenli hanımlara yakışan en uyumlu saç renklerinden biride siyah saç rengi tonlarıdır.Siyah saç rengine sahip ve şık bir ünlü ismi tavsiyesi isterseniz Megan Fox un kullandığı siyah saç rengi tonları ile çekilmiş resimlerini mutlaka inceleyiniz.

 

Esmer Hanımlara Uyumlu Bal Kahverengi Saç Renkleri;

Kahve ve bal tonlarının iki ayrı renk olarak düşünürsek birbirleri ile ilişkisinin bu denli uyumlu olacağı gerçekten inanılmaz. Koyu tenlere uyum sağlayan ve yüzün hatlarını belirginleştiren bu saç rengi tonları esmer kadınlara ayrı bir güzellik katıyor.

 

Esmerler için Kızıl Kahve Saç Rengi Tonları:

Saçlarınıza natürel bir hava katan kızıl kahve saç rengi tonları esmer tene sahip kızlara çok güzel oturuyor. Özel olarak ela gözlere sahip kızlara önerilecek bir saç rengi tonudur. Kahverengi saç rengi üzerine yapılacak Ombreler veya hafif ışıklandırma işlemleri çok güzel yakışacaktır.

 

Koyu ve Orta Küllü Kahverengi Saç renkleri;

Özel olarak dalgalı saç yapısına sahip esmer hanımların yaptırabileceği güzel saç renklerinden birisidir. Orta ve uzun küllü kahverengi saç renkleri ayriyeten yüz şeklimizi de aha ince ve uzun görünmesi açısından yüzü çepe çevre saran ve yumuşatan esmerlere yakışan güzel saç renklerinden. Koyu küllü kahverengi saç rengi tonları da esmerler de doğal bir görünüm kazandırmakta, daha canlı ve parlak bir saç görünümü vurgulamaktadır.Özel olarak kat kat ve uzun saç kesim modellerine çok daha iyi yakışıyor.

 

Esmer Bayanlar için Karamel Kahverengi Saç Renkleri;

Karamel Kahverengi Kadınların en fazla seçtiği saç renkleri arasında ilk beştedir. Saçlarımızın ana saç rengi kahverengi ise saçlarınızın üstüne altın ışıklandırmalar veya bakır saç rengi tonlarını ışıltı olarak attırırsanız saçlarınız ektra parlaklık kazanacaktır. Katlı saç kesim modellerine oldukça güzel gider.

 

Esmerlere Ombre Saç Renkleri;

Kahve Saçlarınızın uç kısımlarına 2 ton açık bir Ombre uygulaması yaptırın sonuç doğal bir görünüm kazanacaksınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ