Saç Modelleri ve Renkleri

Evde Bakır Kumral Saç Rengi Elde Etmenin İpuçları

Evde Bakır Kumral Saç Rengi Elde Etmenin İpuçları

Evde Bakır Kumral Saç Rengi Elde Etmenin İpuçları ve En Güzel Saç Renkleri Örneklerini Manken Modelleri Üzerinde Gösterimin ize Sunuyoruz.

 

Saçlarınızı bir süre önce (2 ay kadar)  L’Oreal in matrix 7.BC 90 gram 7.C 30 gram yüzde %6 Oksidasyon 1/1 ölçüsü ile saçlarınızı bakır kumral saç rengine boyadınız. Saçlarınız çok güzel oldu fakat saçlarınızda daha önceden yapılmış bir röfle uygulaması varsa saç renginiz çok hızlı bir şekilde akar. Saçlarınızı tekrar boyamanız gerekiyor peki bu durumda ne yapmalıyız.

 

Oksidasyon oranınızı L’Oreal Matrix saç boyasında 60 gr boya için 60 gram kadar oksidasyon koymanız gerekir. Uzman kuaför söyleminde 1 + 1 denmektedir.

Yani 90 gr boya koyacaksanız 90 gr oksidasyon kullanmalıyız. Ek olarak Boyayı birleştirerek kullanabiliriz.

Göz kararı aynı oranda aşağı yukarı yarı yarıya yaparsanız sıkıntı olmayacaktır. /.C daha çok bakır olduğu için saç rengimizde bakır renkler artacaktır.

 

90 gr kadar 7.BC 30 gr 7.C kullanıma göre 7.BC yi ne kadar bir kaba sıkar isek bu sıktığımız boyanın üc de biri kadar 7.C sıkmamız gerekmektedir.

Saçlarımız çok uzunsa totalde 120 gr boya kadar 120 gr oksidasyon kullanılması gemek çok fazla boya anlamına gelir. Fakat saçlarınızın durumuna göre saçlarınız çok fazla ise size ancak yetebilir.

 

Ama eğer bu  boya çok fazla diyorsanız 45 gr 7.BC 15 gr 7.C birliştirerek benzer ölçülerde bir karışım elde ederiz.

 

İpucu olarak size söylemek istediğimiz bir şey daha dip uç kısımları boyarsanız çok iyi olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ