Evrim Akın Saç Modelleri

Evrim Akın Saç Modelleri

Evrim Akın Hakkında – Evrim Akın Kimdir ? – Evrim Akın Biyografi

Tiyatrocu – Oyuncu – Sunucu – Asistan

Memur bir ailenin çocuğu olarak Başkent Ankarada dünyaya gözlerini açmıştır. Bir erkek kardeşi vardır. Küçük yaşlarda Bale eğitimi almıştır. İzmir Konak Belediyesinde tiyatroya başlamıştır. Liseyi bitirdikten sonra konservatuar eğitimi almak için, İstanbulda ki dayısının yanına geldi. İstanbula gelen Evrim Akın, Müjdat Gezen Sanat Okulu’na girdi. 16 yaşındayken babası rahmetli olunca eğitimini yarım bıraktı. İbrahim Tatlısesin asistanlığınıda yapan Evrim, İmparator dizisinde ve İbo Şhow da oynadı.

1997 senesinde “Eltiler” dizisinde oynayarak dizi oyunculuğuna adım attı. 2004 senesinde başlayan “Avrupa Yakası” adlı dizide Selin Yerebakan karakterine hayat verdi. “kal geldi yaa” ve “Ohaaa falan oldum yani” gibi repliklerle, izleyenlerin hafızalarına kazındı. 1997 senesinde daha 17 yaşındayken, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro öğrenciliği yaptığı esnada tanıştığı Ümit Çırak ile evlendi; Evliliği sadece 6 ay kadar devam etti ve boşandı. Bir çok Tv programında da sunuculuk yapmıştır Evrim Hanım.

2017 senesinin son çeyreğinde, SHOW TV kanalının bir projesi olan ‘Çocuktan Al Haberi Ünlüler’ adlı yarışmanın, her Cumartesi – Pazar sunuculuğunu yapacak Evrim Akın. Sizin enerjiniz nereden geliyor sorusuna Evrim Hanım: ”İçimde hâlâ 7 yaşında bir kız çocuğu var”! şeklinde cevap veriyor. Annesi ile birlikte yaşayan Evrim Akın, evcimen olduğunu hatta arkadaşlarının da sürekli kendilerinde olduğunu açıklıyor. Eğlenceli bir tatil ekürisi de olmadığını açık sözlülükle söylüyor. Windsurf su sporu ile ilgilenen güzel oyuncu, bu sporun Ona terapi etkisi yaptığını söylüyor. Windsurf yapabilmek için Fethiye’den ev kiralamaya karar vermiş.

Evinde 2 köpeği ve 1 kedi arkadaşı varmış. Ve ”sevginin Petshoplardan satın alınamayacağını” vurguluyor. Mutfakta ise fettucini alfredo, kuru fasulye, mısır gevrekli tavuk ve pomodoro soslu makarna yapma konusunda idaalı olduğunu söylüyor.

Evrim Akın Kişisel Bilgiler

Evrim Akın doğum tarihi : 12.06.1979

Evrim Akın yaş : 38

Evrim Akın burcu : İkizler burcu ünlü bayanlar

Evrim Akın nereli : İzmir

Evrim Akın boy : 1,60 cm

Evrim Akın kilo : 52 kg

Evrim Akın saç rengi : Kahverengi

Evrim Akın göz rengi : Ela

Evrim Akın sevgilisi : Berk Tokay

Evrim Akın evlimi : (e.b.1997 – Ümit Çırak)

Evrim Akın İnstagram Fotoları İçin Tıklayınız !

Evrim Akın Twitter Fotoları İçin Tıklayınız !

Evrim Akın Facebook Fotoları İçin Tıklayınız !

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ