Fındık Kabuğu Saç Rengi İle Doğal ve Işıltılı Saçlar

Fındık Kabuğu Saç Rengi İle Doğal ve Işıltılı Saçlar

Bayanların saç renklerini belirlemesinde kuşkusuz ki ünlü bayanların rolü çok fazladır. Her konuda öncülük eden ünlülerin yine yılın moda saç renklerinin belirlenmesinde de katkıları büyüktür.

 

Bu yılın trend renklerinden olan fındıkkabuğu rengi de yine Çağla Şikel sayesinde popüler ton olmuştur. Şu ara hangi kuaför salonuna gitseniz, fındık kabuğu tonunu isteyen bayanlara çokça denk gelebilirsiniz.

Fındık Kabuğu renginin beğenilip, çok tercih edilmesinin bir nedeni de; bu ton her tene uyumlu bir saç rengidir. Özellikle bu renkte tonundaki saçlarınızla birlikte yapacağınız koyu bir göz makyajı ile tüm dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz. Doğal görünümlü renk tonundan dolayı, saç ışıltılı ve bakımlı bir görünüm kazanır.

 

Tam rengi tutturmak zor
Tam bir fındık kabuğu rengini elde etmek için mutlaka kuaförünüzle irtibata geçin. Farklı markalarda fındık kabuğu tonundaki saç boyalarından alıp, evde kendinizde uygulayabilirsiniz fakat orijinal rengini tutturabilmeniz için kuaför destekli bir boya yaptırmak daha uygun olacaktır. Koyu renk saçlara bu tonu uyguladığınızda kolay kolay renk dönüşü sağlayamayabilirsiniz.

 

Öncelikle saç renginizin bir kaç ton açılıp sonraki bir aylık dönemeçlerde boya uygulaması ile istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz. Açık renk saçlara sahip olan bayanların, bu bağlamda renk dönüşüm işlemleri daha kolaydır. Fındık kabuğu rengi; kahverengi ve sarı karışımından elde edilmiş olan bir tonudur. Çarpıcı görünüm isteyen bayanların tercihidir.

 

Fındık Kabuğu Saç Rengi kullananlardan örnekler

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ