Fransız Gelinlerin Saç Modelleri

Fransız Gelinlerin Saç Modelleri

Moda denilince aklımıza ilk gelen yer Fransa değil mi ? Fransa Modanın başkenti sayılır. Dünyada önemli giyim firmaları, takı firmaları, şampuan firmaları, saç modacıları ve modaya dair her şeyin defilesi Parisde yapılır. İç mimarsınız veya dış mekan mimarısınız ve mesleğinizde de ilerlemek istiyorsunuz, inanın Parisi görmeden yarım kalırsınız. Estetik adına ne varsa Parisde bulabilirsiniz.

 

Bu makalemizde Fransız gelinlerin saçlarını inceledik. Uçarı ve çılgın modeller görmedik. Tüm gelin saç modelleri gayet kabul edilebilir özelliklte. Tabiki gelin saç modeli, Fransız modeli olunca biraz işçilik gerektiriyor. Yani bu gelin saçı modelleri, öyle mahalle kuaförümüzün yapacağı tarzda değil. Daha profesyonel gelin saçı modellerinden bahsediyoruz.

 

Fransa ve moda dediğimiz zaman, sınırları aşan ve zorlayan modellerden bahsediyoruzdur mutlaka. Çünkü bu şehirde modayı engelleyebilecek, modaya baskı oluşturabilecek, modaya kural koyabilecek hiç bir faktör bulamazsınız. Tamamen hür insan düşüncesiyle imal edilmiş modellerden bahsediyoruz. Kurallardan, dini vecibelerden, yasalardan veya insanlar tarafından geliştirilmiş örf- adetlerden, ahlak kurallarından; her şeyden arınmış modellerden bahsediyoruz. Tamamen özgür insan düşüncesiyle imal edilmiş modeller.

 

Fransız gelin saçı modellerinin bir kısmı oldukça sade, bir kısmı ise ustalık gerektiren, sanat gerektiren saç modellerinden oluşuyor. Her türlü saç modelini ve saç rengini Fransız gelin saçlarında görebilirsiniz. Fransız gelinlerinde ön plana çıkan ilk konu, göğüs dekolteli gelinlikleri seviyorlar. Yunan tarzı veya Helen tarzı gelin taçlarını kullanıyorlar. Çok ağır makyaj taraftarı değiller. Özellikle çok güzel Bayanları çok hafif bir makyaj kullandığını görebilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ