Garnier Çarpıcı Renkler 5.62 Parlak Lal Kızılı Kullananlar

Garnier Çarpıcı Renkler 5.62 Parlak Lal Kızılı Kullananlar

Garnier Çarpıcı Renkler 5.62 Parlak Lal Kızılı Kullanan Kadınların Yorumları, Editör Tavsiyelerimiz ve Birbirinden Güzel Yeni Trend Saç Rengi Lal Kızılı Resimleri.

Garnier markasının çıkardığı saç boyası numaralarından 5.62 parlak lal kızılı saçlarımızı kızıl saç rengine boyarken eş zamanlı olarak saçlarımızı besliyor ve canlılık katıyor. Muhtevası ile saç renginin çok uzunca bir süre saçlarda kalmasına olanak verir. Saçları beyaz olan bayanlar için son derece güzel bir saç rengi boyasıdır. Beyazları uzun süre kapatır.

 

Bayanlara tavsiyemiz saçlarınızı boyadıktan sonraki süreçte yapabileceğiniz en güzel şey saçlarınızın yağlı bir yapısı yok ise kuru ise her gün saçlarınızı yıkamanızdır. Boyalı saçlar için kullananılan şampuanlar ile saçlarınızı gün bitiminde yıkayınız ve saçlarınızın diplerine parmak uçları ile masaj yapınız. Ve saçlarınızın yıkama sonra iyi bir şekilde durulayınız.

 

Garnier doğal çarpıcı renkler saç boyasının içeriğindeki fazlaca pigmenler sayesinde istediğimiz renk tonunda yüzde yüz beyazlarımızın kapanmasını sağlar ve bunun uzunca bir dönem korur. Göz alıcı 2017 modası lal kızılı en çok beyaz tene sahip kadınlar için öneriyoruz.İçeriğindeki sedef özü ve zengin çiçek yağları ile yoğunlaştırılmıştır.

 

Saçlarımızı çepe çevre kaplayan kremsi dokusu ile harika çiçeksi kokuları ile saçlarınızı zevkle boyayabilirsiniz.

Garnier çarpıcı renkler 5.62 parlak lal kızılı boyasının paket içeriği nedir;

Tüp boyası, oksidasyon, boramadan sonra kullanacağınız saç onarım kremi, eldiven ve detaylı bir şekilde kullanım klavuzu.

 

Muhteşem Lal Kızılı Saç Renkleri Modelleri ve Diğer Kızıl Saç Renkleri Galerisi;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ