Görünen Adam Zühtü, Ece Dizdar Saç Modelleri

Görünen Adam Zühtü, Ece Dizdar Saç Modelleri

Görünen Adam İnternet Dizisi Hakkında

Türkiyede son zamanlarda internet dizileri hızla büyümeye ve her geçen gün yeni internet dizileri yayınlanmaya devam ediyor. Mesela Puhu TV platformundaki ”Fi” dizisiyle birlikte, ülkemizde internet dizilerinin kalitesi ve izleyici kitlesi artarken; yakın zamanda Netflix de ilk Türkçe orijinal dizisinin yayınlanacağı açıklanmıştı. Leyla ile Mecnun’un yönetmenliğini yapan, sayısız sinema ve diziyi Türkiye’ye kazandıran Onur Ünlü’nün eseri olan, Türkiye’nin yeni internet dizisi ‘Görünen Adam‘  YouTube’da yayınlanmaya başladı.

Ece Dizdar saç rengi

Ece Dizdar saç rengi

Biraz komedi, biraz da bilim kurgu içerikli, Görünen Adam dizisi: kimsenin göremediği ve sadece aynadan görünen adamların İstanbul’daki yaşantılarını konu alıyor. Her bölümü hemen hemen 20 dakika süren dizinin oyuncu kadrosunda, Erkan Kolçak gibi ünlü oyuncular sahne alıyor. Görünen Adam Zühtü yani ”Gizemli Birey” karakterini ise güzel oyuncu Ece Dizdar canlandırıyor.

Görünen Adam seyretmek için Tıklayınız ! Görünen Adamın tüm bölümlerini seyretmek için Tıklayınız !

Ece Dizdar foto

Ece Dizdar foto

Ece Dizdar Hakkında – Ece Dizdar Biyografi – Ece Dizdar Kimdir

Ece Dizdar İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Ece Dizdar ekranlarda ilk olarak ”En Son Babalar Duyar” isimli televizyon dizisi çıkmıştır. Daha sonra 2003 yılında ”Esir Şehrin Gözyaşları‘, 2004 de ”Hayalet”, 2011 de ”Karakol” isimli dizide Dicle karakteri, 2012 senesinde ”Şubat” isimli dizide Yeşim, ”Güneşi Beklerken” dizisinde Melda, ”Beş Kardeş” adlı dizide ise Şevval karakterine hayat vererek karşımıza çıkmıştır. Aynı zamanda seslendirme sanatçısıda olan Ece Dizdar, bir çok ünlü markanın da sesi olmuştur.

Ece Dizdar saç modelleri

Ece Dizdar saç modelleri

Babasının görevinin Denizaltı Subayı olması hasebiyle, Türkiye’nin bir çok şehrinin yanı sıra Pakistan, Belçika ve İngiltere gibi bir çok dünya ülkesinde yaşamak zorunda kalmıştır.

Ece Dizdar saç modeli

Ece Dizdar saç modeli

Yaşadığı şehirlerde ”DoDDS Amerikan okulları”nda okumuş, Ortaokul yıllarında ise Belçika’da, müzikal oyunculuğu ses ve dans üzerine özel eğitim almıştır. Takibinde Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olmuş ve İngiltere – Londra’da konservatuar eğitimi almıştır.  Ailesini, 1999 depreminde, babasının görev nedeni ile bulunduğu Gölcük Deniz Komutanlığında ki, donanmanın içindeki ordu evi binasında kaybetmiştir. ”Siyah Beyaz Aşk” ve ”Arkadaşlar İyidir” dizisinde Leyla karakterine hayat verdikten sonra, 2018 yılının başlarında, İnternet dizisi olarak yayınlanmaya başlayan ”Görünen Adam” dizisinde izleyicileriyle buluşmuştur.

Görünen Adam oyuncu kadrosu ve Ece Dizdar

Görünen Adam oyuncu kadrosu ve Ece Dizdar

Ece Dizdar Kişisel Bilgiler

Ece Dizdar doğum tarihi : 23 Kasım 1981

Ece Dizdar yaş : 36

Ece Dizdar burcu : Yay burcu seksi kadınlar.

Ece Dizdar nereli : İstanbul

Ece Dizdar boy : 1,67 cm

Ece Dizdar kilo : 56 kg

Ece Dizdar saç rengi : Kahverengi

Ece Dizdar göz rengi : Mavi

Ece Dizdar sevgilisi : Emir Çubukçu

Görünen Adam Zühtü Kimdir

Görünen Adam Zühtü Kimdir

Ece Dizdar İnstagram Hesabı için Tıklayınız !

Ece Dizdar Twitter Hesabı için Tıklayınız !

Ece Dizdar Facebook Hesabı için Tıklayınız !

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ